چگونه تلفن را سانترال کنیم؟ ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: دوشنبه 7 ژانویه 2019 - 9:30      بازدید: 544 بار

چگونه تلفن را سانترال کنیم؟ این سوالی است که کارشناسان فروش نمایندگی پاناسونیک به صورت روزمره با آن در کلنجار هستند. در این مقاله آموزشی به بررسی این سوال خواهیم پرداخت و آن را پاسخ خواهیم داد. در ابتدا به معرفی دستگاه سانترال خواهیم پرداخت، این دستگاه یک مرکز تلفنی است که می تواند با پشتیبانی از یک تا بیش از ۱۰۰۰ خط شهری امکانات مکالمه را برای کاربران و تماس گیرندگان سهولت بخشد. این دستگاه که زیاد بزرگ نیست می ‌تواند با نصب و راه اندازی کارت افزایشی امکاناتی مانند برقراری تماس را به کاربران ارائه دهد. همچنین مدیریت هوشمند مکالمات و صف بندی از دیگر ویژگی هایی است که در شرکت های بزرگ بسیار پرکاربرد است.

 

 

چگونه تلفن را سانترال کنیم؟ آیا این امکان وجود دارد؟ معنی سانترال و تلفن چیست؟

تلفن را می توان یکی از تجهیزات جانبی برای این دستگاه معرفی کرد که می تواند امکان برقراری تماس را فراهم سازی کند. در واقع سانترال و تلفن لازم و ملزوم یکدیگر می باشند و در صورتی که هر یک از آن دو وجود نداشته باشد این روند کار دچار ایراد و اشکال می شود و به هیچ عنوان قابلیت فعال سازی ندارد.

 

 

چگونه تلفن را سانترال کنیم؟ آیا این امکان وجود دارد؟ معنی سانترال و تلفن چیست؟

اینک سوال چگونه تلفن را سانترال کنیم؟ را پاسخ خواهیم داد…

 

در متون بالا متوجه شدیم که سانترال و تلفن دو دستگاه هستند که به صورت دوستان بسیار صمیمی همواره یار یکدیگر هستند و در هر شرایطی در صورتی که به یکدیگر متصل باشند امکان استفاده از ویژگی های فوق العاده سانترال را به کاربر ارائه می ‌کنند. پس می ‌توان این سوال را اینگونه جواب داد که هیچگاه نمی توان تلفن را یک دستگاه سانترال تبدیل کرد، به این دلیل که قابلیت ها و ظرفیت تلفن بسیار محدود است فقط برای یک کاربر طراحی شده است اما سانترال می‌ تواند از یک تا بیش از هزار کاربر را که بر روی بستر آنالوگ یا حتی بر روی بستر اینترنت مدیریت نماید.

 

برای تهیه دستگاه سانترال می توانید با شماره ۸۸۹۴۱۰۰۰ تماس حاصل کنید. همچنین اگر در این مقاله آموزشی اطلاعات به صورت کامل به شما عرضه نشد می توانید از کارشناسان فروش سوالات نهایی خود را مطرح کنید و یا در بخش نظرات در انتهای پاراگراف سوالات خود را مطرح کنید.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید