مزایای تغییر زنگ سانترال ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: شنبه 25 آگوست 2018 - 18:56      بازدید: 278 بار

یکی از ابتدایی ترین امکاناتی که پاناسونیک در سیستم‌های ارتباطی خود قرار داده است امکان تغییر زنگ تلفن سانترال است به همین منظور شما می توانید در بین نواها و آواهای که به صورت پیش فرض در گوشی تلفن سانترال برنامه ریزی شده است یک مورد را انتخاب کرده و آن را فعال کنید و در صورتی که تلفن داخلی شما زنگ بخورد و فردی با آن تماس بگیرد نوای مورد نظر شما پخش خواهد شد. البته به غیر از امکان تغییر زنگ امکان تنظیم بلندی صدا نیز وجود دارد به این معنا که شما می توانید میزان بلندی صدا را تنظیم کنید و کم یا زیاد بودن آن را خود، به دست خود مشخص کنید. البته یک نکته قابل ذکر است که در برخی گوشی‌ها این نواها تعداد محدودی داشته و در برخی مدل ها که مدل های بسیار پیشرفته تری هستند می توانید نواخت های خاص خود را در تلفن سانترال قرار دهید و در صورت دریافت تماس آنها را پخش کنید. در این مقاله آموزشی به مزایای تغییر زنگ سانترال خواهیم پرداخت، همراه ما باشید…

مزایای تغییر زنگ سانترال - روش تغییر زنگ گوشی تلفن سانترال پاناسونیک

 

مزایای تغییر زنگ سانترال

یکی از مهمترین و اصلی ترین دلایل این که افراد و کاربران سانترال دوست دارند نواخت و آهنگ پخش شده در هنگام دریافت تماس را در تلفن سانترال خود تغییر دهند گوش خراش بودن و یا آزاردهنده بودن نوا از نظر آن فرد است. در واقع به زبان ساده می توان اینگونه بیان نمود که شخص آن آهنگ را دوست ندارد، خوب این دلیل از نظر پاناسونیک بسیار پذیرفته بود به همین دلیل راه حل های بسیار زیادی را متناسب با هر مدل از تلفن های طراحی شده و روانه شده به بازار ارائه کرد. در برخی از مدل ها می توانید از بین ۱ تا ۳۰ زنگ مختلف یکی را انتخاب نمایید، اما در برخی مدل‌ها این تعداد کمتر است و در مواردی دیگر نیز می توانید خود هر آنچه دوست دارید را در تلفن ثبت کنید و آن را پخش کنید.

یکی دیگر از علل اینکه پاناسونیک این ویژگی را قرار داده است این مورد است که احتمال دارد در محیطی چندین تلفن مشابه وجود داشته باشد و شما در هنگام دریافت تماس متوجه نشوید که کدام تلفن در حال زنگ خوردن است و به سرعت مجبور شوید تمام تلفن ها را پاسخ دهید تا در نهایت تلفن مورد نظر را بیابید. با تغییر زنگ و نوای گوشی دیگر هیچ تماسی بدون پاسخ نخواهد ماند زیرا شما در اولین لحظه که تماس دریافت می شود، متوجه خواهید شد که کدام تلفن بوده و آن را پاسخ خواهید داد.

از دیگر دلایلی که می توان آن را نام برد ایجاد یک دلیل انگیزشی برای کاربران قلمداد کرد که باعث می‌شود، شما تلفن سانترال خود را دوست داشته باشید و مانند موبایل و تلفن همراه خود از آن مراقبت کنید، زنگش را خودتان انتخاب کنید و در صورت دریافت تماس باعث می شود که صدایش دیگر برای شما آزاردهنده نباشد و شما به هیچ وجه اذیت نشوید بلکه با یک لبخند رضایت تلفن را پاسخ دهید.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید