تلفن بیسیم سانترال پاناسونیک ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: یکشنبه 13 آگوست 2017 - 23:43      بازدید: 2384 بار

دستگاه سانترال به گونه ای طراحی شده است که متناسب با نیاز هر مجموعه خدماتی را ارائه نماید. منعطف بودن این مراکز تلفن باعث شده تا از محبوبیت بی نظیری برخوردار باشند. این محبوبیت را می توان از جهات زیادی نقد و بررسی کرد. مقاله تلفن بیسیم سانترال پاناسونیک یکی از علل های محبوبیت را مورد تحلیل قرار می دهد. با گروه فنی مهندسی ارتباط همراه باشید…

دستگاه سانترال در انواع مختلف با ظرفیت های گوناگون روانه بازار شده که از مجموعه هایی با ۳ خط شهری تا مجموعه هایی بیش از ۱۰۰۰ خط شهری را پشتیبانی می کند والبته خط های خاص ۴ و ۵ رقمی مرسوم به خطوط PRI نیز در این اتوماسیون قابل استفاده است. در راستای پشتیبانی تخصصی خطوط شهری، پاناسونیک نگاه ویژه ای به کاربران این خطوط داشته است که خود دنیایی وسیع با امکانات بی نظیر است.

تلفن بیسیم سانترال پاناسونیک ، ترکیبی بی نظیر با قابلیت هایی خاص که مناسب تمام محیط هاست

سطح بندی کاربران خطوط تلفن و ارائه خدمات متناسب با هر درجه باعث شده تا هر فرد، متناسب با جایگاه خود از این دریای بیکران بهره گیرد. دسته بندی خطوط داخلی از ابتدایی ترین آن مرسوم به خطوط آنالوگ تا هایبرید، دیجیتال، دکت و تحت شبکه سطح بندی کاملی است که نیاز هر کاربر را به راحتی مرتفع می سازد. خطوط آنالوگ همانطور که از اسمشان مشخص است خطوطی کاملا معمولی با قدمتی طولانی تر از دیگر خطوط هستند که تمام خطوط شهری بر پایه آن طرح ریزی شده است. تلفن های موجود در بازار نیز از این سرویس استفاده می کنند. تلفن بیسیم سانترال پاناسونیک نیز از سری آنالوگ خطوط شهری پشتیبانی می کند.

تلفن بیسیم سانترال پاناسونیک

 

پاناسونیک با اتصال کارت هایی تخصصی، داخلی های خاص را به هر فرد می دهد که متناسب با نوع کارت می توان از تلفن های مرتبط به آن استفاده نمود. البته لازم به ذکر است که هر دستگاه سانترال تعدادی خاص از این دسته بندی را پشتیبانی می دهد و سری KX-TDE کاملترین سری این سیستم های ارتباطی است که تمامی نوع های داخلی ها را تحت پوشش خود دارد.

تلفن بیسیم سانترال پاناسونیک

تلفن های بیسیم یکی از سری محصولات کمپانی پاناسونیک است که با پشتیبانی از خطوط آنالوگ، جهت مصارف خانگی و حتی شرکت ها طراحی شده است. با تهیه و نصب کارت خطوط داخلی KX-TE82480 در سانترال کم ظرفیت و یا کارت داخلی KX-TDA0174 در سانترال پر ظرفیت می توان از تلفن بیسیم در مرکزتلفن خود استفاده نمود. شاید برخی افراد در این تفکر باشند که تلفن بیسیم سانترال پاناسونیک  تلفنی باید باشد با شرایطی ویژه که این نمایندگی پاناسونیک به جد این تفکر را تکذیب کرده و به صراحت بیان می کند با استفاده از کارت داخلی آنالوگ در تمام سری محصولات پاناسونیک می توان از تلفن بیسیم آنالوگ نظیر مدل KX-TG3821  و  یا KX-TG2360 در سیستم ارتباطی پاناسونیک استفاده کرد.

تلفن بیسیم سانترال پاناسونیک ، ترکیبی بی نظیر با قابلیت هایی خاص که مناسب تمام محیط هاست

به روز شده در تاریخ ۲۴ مهر ۱۳۹۸

گوشی بیسیم در حالت کلی به دو دسته تقسیم بندی می شود که هر کدام از آنها زیر شاخه های قابل تعریف دارد، اما وجه تمایز آنها پیغام گیر است. البته که در گذشته پیغام گیر در تلفن یک آپشن و ویژگی خاص تلقی می‌شد اما امروزه از ویژگی های اولیه است، اما این روند باعث نشده تا این تفاوت به آیتم دیگری منتقل شود و همچنان در هنگام خرید می بایست بر این اساس محصول را فیلتر کنید.

 • نسل جدید گوشی ها دارای ابعاد و ظاهری جدید هستند. اضافه شدن تلفن رومیزی پایه، صفحه نمایشگر بزرگتر، نور پس زمینه در LCD و صفحه کلید، پشتیبانی از منوی فارسی از جمله این تغییرات است.
 • کیفیت صدا نیز تغییر بسیار فاحشی داشته، شما در مکانی شلوغ هم می توانید صدای فرد مقابل را به راحتی بشنوید.
 • بلندگوهای قوی برای ارسال و دریافت صدا در حین مکالمه نیز رشد دیگری در تکنولوژی بوده که موجب بهبود مکالمات شده.
 • در گذشته ای نه چندان دور شاید تا همین سه سال قبل امکان تعریف دو گوشه بیسیم به یک دستگاه پایه ممکن نبود، اما الان در اکثر مدل ها می توانید تا ۷ گوشی را به یک پایه متصل کنید و مکالماتی لذت بخش را آغاز نمایید.
 • افزایش برد دستگاه پایه برای پشتیبانی از تلفن سیار نیز به روز رسانی دیگری است که لازم دانستیم آن را با شما در میان بگذاریم.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت گوشی تلفن بی سیم با شماره ۸۸۹۴۱۰۰۰ تماس حاصل کنید.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید

 • مظفر نشان پاسخ

  قیمت کارت داخلی ۰۱۷۴ چنده؟ اگر دست دوم هم باشه که چه بهتر

  • شیوا فقیه نژاد پاسخ

   برای این منظور باید با همکاران بنده در واحد فروش پاناسونیک با شماره ۸۸۹۴۱۰۰۰ تماس حاصل کنید

 • عبدی پاسخ

  سلام تلفن بی سیم kx-tg3611 هم میشه استفاده کرد؟

  • شیوا فقیه نژاد پاسخ

   بله امکان پذیر است