انتقال داخلی در تلفن سانترال بی سیم ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: یکشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۴      بازدید: 417 بار

دستگاه سانترال محصولی کاملا چند منظوره است که به کاربر خود این اجازه را م یدهد که بر اساس خواسته خود از آن استفاده نماید. یکی از این امکانات استفاده از تلفن بیسیم در برقراری تماس تلفنی و پاسخ دادن به آنها، این تلفن در واقع سیستم آنالوگ دارد و بر همین اساس باید ابتدا کارت داخلی آنالوگ را برای آن تهیه نمود. این کارت می تواند بسته به مدل دستگاه از پارت نامبری خاص برخوردار باشد. یکی از امکاناتی که وجود دارد و به آموزش آن خواهیم پرداخت انتقال داخلی در تلفن سانترال بی سیم است.

 

انتقال داخلی در تلفن سانترال بی سیم

برای آموزش این قابلیت سانترال یک گوشی تلفن بی سیم را مثال می زنیم البته که این روند در تمامی محصولات یکسان است فقط ظاهر محصول متفاوت است و یا کلید ها در مکانی دیگر قرار گرفته اند. اما اصول و چهار چوب یکسان است. برای این منظور گوشی تلفن بیسیم KX-TG3611 را انتخاب کردیم. این تلفن بسیار خوش دست، سبک، اقتصادی است و در اکثر مجموعه هایی که می خواهند از محصولی مقرون به صرفه استفاده کنند مناسب است.

آموزش نحوه انتقال داخلی در تلفن سانترال بی سیم در نمایندگی پاناسونیک کار با تلفن بیسیم پاناسونیک

 

برای انتقال داخلی در تلفن سانترال بی سیم ۳۶۱۱ باید از کلید FLASH استفاده کنید. پس از فشردن کلید مربوطه داخلی مورد نظر را شماره گیری کنید و در این لحظه تلفن را می توانید قطع کنید برای این کار به مانند همیشه از کلید OFF استفاده کنید.

 

یکی از توضیحاتی که در همین راستا لازم است هلد تماس است که با استفاده از کلید HOLD نیز می توانید فرد را پشت خط نگه دارید و در اصطلاح پارک نمایید و سپس با فشردن همان کلید تماس را از حالت انتظار خارج کنید. در این مدت زمان بر اساس برنامه ریزی سانترال موزیک و یا پیامی برای فرد پخش خواهد شد.

 

منظور از CALL WAIT نیز که بر روی بدنه و پائین کلید FLASH قرار گرفته است مدیریت تماس پشت خطی است که در هر دو حالت اتصال مستقیم به خط شهری و اتصال به سانترال کاربرد دارد.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید