تلفن پاناسونیک ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: شنبه 28 جولای 2018 - 13:31      بازدید: 889 بار

تلفن پاناسونیک مهم ترین قطعه ارتباطی است که توسط کمپانی بزرگ پاناسونیک تولید شده است. این دسته بزرگ از محصولات در دسته بندی های بسیار متنوعی طراحی شده است که هر کدام از آنها با مدل ها و ظواهری متفاوت تولید شده است. اولین زیر مجموعه که خود دنیایی از امکانات را به روی کاربر سیستم های مخابراتی باز کرده است به سه بخش تلفن پاناسونیک بی سیم و تلفن پاناسونیک سانترال و تلفن پاناسونیک ثابت تقسیم بندی می شود.

 

تلفن پاناسونیک

اگر بخواهیم از نظر ظاهر و کارایی این دست از محصولات را بررسی نمائیم می توان اینگونه بیان نمود که پاناسونیک همه چیز را تحت نظر گرفته است. گوشی هایی بسیار ساده که بدون داشتن صفحه نمایشگر، کلید های ولوم و… طراحی شده است تا گوشی رومیزی ثابت با امکاناتی بسیار ماورایی…

 

گوشی ساده تلفن پاناسونیک

منظور از گوشی ساده محصولاتی است که هیچ گونه قابلیت و یا آپشنی فراتر از برقراری تماس ندارند. این گوشی ها فقط صفحه کلید و یا نهایتا یک کلید HOLD دارند. گوشی تلفن پاناسونیک TS500 را می توان پادشاه این دسته بندی ها نامید. در تولید این دست از سیستم های ارتباطی تلاش شده است که ظاهر زیبا و با نمک باعث شود که کمبود قابلیت ها چشم پوشی شود، طراحی در رنگ های مختلف و گوناگون و یا طراحی خاص گوشی و یا حتی نرمی دکمه ها حاصل این نوع نگرش است.

معرفی انواع مدل قیمت تلفن پاناسونیک در سایت نمایندگی فروش تلفن سانترال تلفن بی سیم رومیزی

تلفن پاناسونیک بی سیم

این دست از گوشی پاناسونیک قابلیتی فراتر از آنچه که با تلفن باسیم بوده است را ارائه کرد. مدل تلفن پاناسونیک بی سیم امکان حرکت در حین مکالمه بدون نگرانی از متراژ سیم و یا اذیت شدن بابت این موضوع ویژگی هایی بسیار قابل پذیرش و محبوب بود. افزایش تولید و تنوع طلبی در این زمینه و در نظر گرفتن سلایق افراد موجب شده تا مدل های بسیار زیادی تحت عنوان تلفن پاناسونیک بیسیم تولید شود. وجود امکاناتی مانند پیغام گیر تلفن پاناسونیک بیسیم نیز از آپشن هایی بود که در مرور زمان ارائه شد، در تولیدات اولیه این پیغام به صورت یک طرفه بود و فقط صدای پیغام گیر قابل ضبط بود و در آن می توانستیم اعلام نمائیک که فعلا امکان پاسخ گویی وجود ندارد بعدا تماس بگیرید و یا در اکثر حالات شماره تماسی جایگزین را اعلام می کردیم.

 

در نسل های بعد پیغام گیری دو طرفه با شکل نوار کاست طراحی شده که در صورت پر شدن ظرفیت کاست امکان مدیریت از راه دو رنبود و باید به صورت دستی آن را خالی می کردیم. با به وجود آمدن کارت های ذخیره کوچک استفاده از آنها در تلفن پاناسونیک رواج پیدا کرد که شکل امروزه پیغام گیر ها را شامل می شود.

معرفی انواع مدل قیمت تلفن پاناسونیک در سایت نمایندگی فروش تلفن سانترال تلفن بی سیم رومیزی

خرید تلفن پاناسونیک

هر کاربر بسته به نوع استفاده ای که از این دست محصولات دارد مدلی خاص را مد نظر می گیرد و برای خرید تلفن پاناسونیک اقدام می نماید. به طور مثال برای استفاده از گوشی در دستگاه سانترال در عین اینکه باید نیاز های خود را بررسی کنیم باید این مورد نیز چک شود که آیا آن کالا می تواند در سانترال فعال باشد و یا خیر و یا اینکه کارت افزایشی آن باید تهیه شود و یا حتی سانترال ظرفیت افزایش آن را دارد و بسیاری از سوالات دیگر که باید به تمامی آنها در هنگام خرید تلفن پاناسونیک پاسخ داد. این مورد به صورت برعکس نیز صادق است.

 

نمایندگی فروش تلفن پاناسونیک

گروه فنی مهندسی ارتباط به عنوان نمایندگی پاناسونیک توصیه می کند برای خرید و یا استعلام تلفن پاناسونیک و یا حتی آگاهی از قابلیت های آن با افراد حاذق در این زمینه مشورت نمائید و یا مشخصات فنی آن را با دقت مطالعه کنید. گاهی مواردی فنی و تخخصی در یک جدول و یا متن آورده شده است که شما معنای آن را نمی دانید و همین امر موجب می شود که در خرید و تصمیم گیری خود دچار اشتباه شوید برای این منظور پرسیدن سوال هیچ گونه ایراد و اشکالی ندارد. نمایندگی رسمی پاناسونیک در ایران پاسخ گوی شماست.

معرفی انواع مدل قیمت تلفن پاناسونیک در سایت نمایندگی فروش تلفن سانترال تلفن بی سیم رومیزی

قیمت تلفن پاناسونیک

مانند بسیاری دیگر از قطعات تولیدی که مدل له مدل متفاوت است و بهایی مختلف دارد این دسته بزرگ از محصولات نیز دقیقا همین گونه بوده و هر مدل قیمت متفاوت دارد و نمی توان بازه ای خاص را برای آن در نظر گرفت. اما می توان گفت شروع قیمت تلفن پاناسونیک ارزان ۵۰ هزار تومان و یا ۴۰ هزار تومان بسته متفاوت است و تا مبالغی بیشتر بیشتر از مقدار بیان شده این بازه به اتمام می رسد.

 

 

 

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.