تعمیر سانترال ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: یکشنبه ۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۴      بازدید: 456 بار

با دقت در نگهداری دیگر نیازی به تعمیر سانترال ندارید

 

هر کالایی مسلما بعد از مدتی از گذشت زمان و طول عمر خود دچار استهلاک می شود، به همین دلیل قسمت تعمیر و نگهداری آن به روی کار می‌آید و اهمیت پیدا می‌کند. به همین خاطر بیشتر شرکت‌ ها خدمات پس از فروش ای خاص برای تجهیزات تولید شده خود در نظر گرفتند که متناسب با محصولی که ارائه می دهند قابل استفاده است.پاناسونیک نیز برای دستگاه سانترال خدمات پس از فروش خاص و متناسب با نیاز خریدار در نظر گرفته است. یکی از این خدمات تعمیر سانترال است به این معنا که در صورت بروز اشکالاتی فنی و یا اشکالاتی تخصصی بر روی برد یا ایرادهای سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه و یا تلفن به واحد تعمیرات ارسال می شود.

تعمیر سانترال - تعمیر گوشی تلفن پاناسونیک - تعمیر گوشی بی سیم - تعمیر فکس - تعمیر پرینتر

 

تعمیر سانترال پاناسونیک و گوشی تلفن

 

بدون شک هیچ محصولی دارای عمری طولانی و بدون خرابی نیست و نمی ‌توان آن را تضمین نمود.نحوه استفاده مهمترین نکته ای است که در این باره بیشرین اهمیت را دارد.هر چقدر که این دستگاه و یا محصول در محلی ایمن تر و با شرایطی دقیق تر و بهتر نگهداری شود احتمال آسیب دیدن آن بسیار کمتر است در نتیجه عمر آن بیشتر خواهد بود. به همین دلیل بسیاری از شرکت ها با هزینه های زیاد اقدام به راه اندازی اتاق سرور میکنند.

تمیز بودن محیط یکی از الزامات در این زمینه است. شما باید فقط مکان را برای آن آماده کنیم به طور مثال دستگاه سانترال دارای برد های بسیار ریز و کوچک است که توصیه می شود حتما آن را در محلی مناسب قرار دهید دور از هرگونه گرد و خاک اضافه.

البته قابل تذکر است که در خوزستان و یا مکان های این چنینی که گرد و خاک در بیشترین میزان خود می باشد اگر دستگاه سانترال به صورت هفتگی تمیز شود اشکالی در نحوه خدمات آن به وجود نخواهد آمد منظور از تمیز کردن سانترال زدودن گرد و غبار بر روی بدنه آن است. البته بهتر است که داخل دستگاه نیز به وسیله فشار هوا تمیز شود ولی برای این کار باید با نهایت احتیاط عمل کرد تا دستگاه دچار اشکال نشود.

 

تعمیر سانترال - تعمیر گوشی تلفن پاناسونیک - تعمیر گوشی بی سیم - تعمیر فکس - تعمیر پرینتر

 

سرویس کار سانترال

 

گروه فنی مهندسی ارتباط به عنوان نمایندگی پاناسونیک در نظر دارد تا برای سرویس کاری دستگاه سانترال و خدمات سانترال در زمینه تعمیر و نگهداری خدماتی نوین را به کاربران خود ارائه دهد. یکی از این روش‌ها این است که در صورت آسیب دیدن دستگاه سانترال آن را به واحد مستقل تعمیرات نمایندگی پاناسونیک ارسال می‌کنیم و یک دستگاه مشابه برای جلوگیری از عدم اتلاف وقت و آسیب دیدن مجموعه ای جایگزین می کنیم تا روند کاری دچار خلا نشود. این عمل اطمینانی بسیار مهم و اساسی به مدیران و صاحبان شرکت ها می‌ دهد که می ‌توانند با خیالی آسوده در زمانی که دستگاه سانترال اصلی وجود ندارد نیز مکالمات خود را داشته و تماس های ورودی و خروجی شرکت دچار آسیب نشود.

 

تعمیر سانترال - تعمیر گوشی تلفن پاناسونیک - تعمیر گوشی بی سیم - تعمیر فکس - تعمیر پرینتر

 

تعمیر سانترال ، تعمیر گوشی تلفن رومیزی ، تعمیر تلفن بیسیم ، تعمیر دستگاه فکس و بسیاری از موارد دیگر همگی توسط گروه فنی مهندسی ارتباط انجام می شود.واحد تعمیرات پیشرفته با امکانات به روز امکان تست و عیب یابی از تمامی قطعات را دارد.تنها کافی است تا با همکاران بنده در واحد تعمیرات پاناسونیک تماس بگیرید.

شماره ۸۸۹۴۱۰۰۰ همواره پاسخگوی شماست…

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید