آموزش پاناسونیک ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۳      بازدید: 199 بار

استفاده از هر دستگاه و وسیله ای یکی از نکاتی است که بسیار اهمیت دارد. به همین دلیل همواره آموزش هایی در آن زمینه را می توانید در اینترنت، کتاب ها، مجلات و بسیاری از مکان‌های عمومی دیگر پیدا کنید. البته این مورد اهمیت دارد که دفترچه راهنمای آن کالای خریداری شده نیز می‌تواند تا حدود بسیار زیادی به شما کمک کند تا بتوانید با توجه به آموزش های دریافت شده بهترین استفاده را از کالای خریداری شده داشته باشید. گروه فنی مهندسی ارتباط به عنوان نمایندگی رسمی پاناسونیک همواره تلاش کرده تا تمامی آموزش هایی را که مربوط به دستگاه سانترال، تلفن بی سیم، تلفن سانترال، دستگاه فکس و دوربین مدار بسته باشد را در قالب آموزش پاناسونیک به کاربران خود ارائه دهد. این آموزش ها در قالب متن و فیلم می باشد شما می توانید در قسمت ویدیو آموزشی و مقالات آموزشی تمامی موارد مورد نیاز خود را بیابید. در غیر این صورت می توانید با شماره گیری ۸۸۹۴۱۰۰۰ سوالات خود را مطرح کرده و ما در اولین فرصت تمامی آنها را به صورت مکتوب در سایت قرار می دهیم البته که در همان لحظه نیز پاسخگوی سوال شما خواهیم بود.

 

آموزش پاناسونیک - آموزش سانترال - تلفن سانترال - برنامه ریزی سانترال + pdf

 

آموزش پاناسونیک سانترال  pdf

فایل های pdf در سراسر سایت قابل مشاهده و دانلود می باشد می تواند راه کاری مناسب برای افزایش سطح دانش شما باشد و با استفاده از هر نوع مقاله آموزشی و تهیه فایل pdf آن به راحتی آموزش مورد نظر خود را دریافت کرده و در کمترین زمان بهترین دانش را کسب کنید. تمامی فایل ها تهیه شده در همین نمایندگی می باشد و دارای بالاترین صحت اعتبار است.

 

آموزش تصویری نصب تلفن سانترال

در قسمت ویدیوهای آموزشی می توانید نصب تلفن سانترال، کارت سانترال و تمامی موارد مورد نیاز خود را به راحتی مشاهده کنید. تلاش شده تا تمامی موارد با زبانی آرام و آهسته و با کمترین استفاده کمترین میزان تکه کلام های تخصصی بیان شود.

 

آموزش پاناسونیک - آموزش سانترال - تلفن سانترال - برنامه ریزی سانترال + pdf

 

دانلود کتاب آموزش نصب سانترال

بسیاری از افراد به دنبال دانلود کتاب آموزش نصب سانترال می باشند در صورتی که این مورد بسیار تخصصی است و نیاز به این دارد که شما علاوه بر مطالعه ی کتاب، دستگاه سانترال را از نزدیک مشاهده کنید. هر دستگاه سانترال در هر ظرفیت و مدلی که باشد تخصص خاص خود را لازم دارد در سری کم ظرفیت محدودیت‌هایی وجود دارد و در سری پرظرفیت مانند تحت شبکه مواردی خاص وجود دارد که علاوه بر دانش سانترال دانش شبکه نیز نیاز است.

 

به همین دلیل توصیه می شود برای آموزش پاناسونیک می توانید تمامی مقالات بیان شده و منتشر شده در سایت را مطالعه کنید و برای دریافت آموزش های تخصصی جلساتی را به صورت حضوری و یا غیر حضوری ثبت نام کنید و با مراجعه به مکان های تخصصی تمامی موارد را در مورد زمان آموزش بگیرید.

 

گروه فنی مهندسی ارتباط توصیه می‌کند برای آموزش پاناسونیک ابتدا چارت و حیطه مورد نظر خود را به طور دقیق مشخص کنید اگر شما مسئول ارتباطات و شبکه در یک شرکت هستید توصیه می‌شود ابتدا تمام تجهیزاتی که در دستگاه سانترال شما است را بررسی کنید و با توجه به آنها آموزش ها را ببینید نه اینکه بخواهید ۰ تا ۱۰۰ آموزش پاناسونیک و استفاده از دستگاه سانترال را فرا گیرید.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید