آموزش کار با نرم افزار سانترال پاناسونیک ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: پنج‌شنبه 10 اکتبر 2019 - 9:51      بازدید: 847 بار

نرم افزار سانترال پاناسونیک ابزار هوشمند و حرفه‌ای برای کارشناسان در این حوزه است که به واسطه آن می توانند تمامی برنامه ریزی و تنظیمات سانترال را پیاده سازی کنند، اما سوالی که اهمیت دارد این است که این افراد تا چه حد به نرم افزار مسلط هستند؟ چگونه می توان بهترین و بهینه ترین برنامه را اجرایی کرد؟ در آموزش کار با نرم افزار سانترال پاناسونیک شما می توانید به بهترین شکل دوره ببینید و مناسب ترین راهکار را برای شرکت ها و سازمان های مختلف در سرویس تلفن آنها پیاده سازی کنید. هنگامی که آشنایی کامل به این ابزار کاربردی-مدیریتی داشته باشید دیگر نیازی به شک و تردید در کار نیست و شما می توانید به بهترین و حرفه ترین حالت تمام ایرادات و اشکالات یک سیستم را شناسایی کرده و یا حتی از وقوع آن جلوگیری کنید.

آموزش کار با نرم افزار سانترال پاناسونیک

 

دوره آموزش کار با نرم افزار سانترال پاناسونیک به صورت تخصصی

پاناسونیک، در سیستم های ارتباطی خود متناسب با ظرفیت و کارایی که دارند، ویژگی های مختلفی را در نظر گرفته است و آنها را به مرحله تولید رسانده. روش های فعال و یا غیر فعال کردن هر آیتم به راحتی از طریق نرم افزار فراهم شده است، اما نکته‌ای که اهمیت دارد این است که بعضی از این کد ها و قابلیت ها از روش های مختلفی برنامه‌ریزی می شوند و یا حتی بعضی از آنها در تقابل و تضاد با یکدیگرند و بعضی نیازمند پیش زمینه هستند و باید شرایط را برای فعال‌سازی آنها فراهم کنید.

آیا شما به عنوان یک کارشناس فنی به تمامی مسائل آشنایی دارید؟ قبل از اقدام و شروع به برنامه ریزی باید یک چارت اصلی از هدف کار را برای خود ترسیم کنید. نیازهای مجموعه را شناسایی و به صورت کامل جویا شوید و آنها را لیست کنید ما به شما کمک میکنیم که بهترین باشید.

آموزش کار با نرم افزار سانترال پاناسونیک

 

در دوره آموزش کار با نرم افزار چه می‌گذرد؟

گروه فنی مهندسی ارتباط به شما کمک می کند تا پاناسونیک را قورت دهید!!! بله… نیازی به دانش اولیه در مورد سانترال ندارید، حتی نیازی به آشنایی به سیم ها و رنگ بندی آنها ندارید، شما هیچ نیازی به تسلط بر کامپیوتر ندارید. شما فقط به یک ذهن فعال نیازمند هستید ما بقیه موارد را ما به شما آموزش خواهیم داد

آموزش کار با نرم افزار سانترال پاناسونیک

 

جلسات آموزشی نرم افزار از شما فردی هوشمند و دقیق خواهد ساخت شما در ابتدای دوره کارآموز هستید اما در پایان دوره یک کارشناس فنی خبره که به راحتی و در یک چشم به هم زدن بهتر این شرایط برنامه ریزی را برای شرکت ها متناسب با نیاز شان مشخص می‌کند.

  • آموزش اتصال سانترال به کامپیوتر
  • آموزش ورود به نرم افزار پاناسونیک
  • آموزش تمامی کدهای سانترال در نرم افزار
  • آموزش فعال و یا غیر فعال کردن هر کد
  • آموزش تغییر برنامه ریزی داخلی ها
  • آموزش تغییر و برنامه‌ریزی خطوط شهری
  • آموزش تغییر برنامه ریزی تلفن گویا
  • آموزش تغییر برنامه ریزی پیغامگیر
  • آموزش ضبط صدای راهنمای صوتی IVR
  • آموزش نقشه کشی داخلی ها
عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.