صدای اپراتور گویای فارسی دستگاه NS ارسال شده توسط: منصور صالح بروجردی      در تاریخ: پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۵      بازدید: 1881 بار

تولید و عرضه دستگاه سانترال سری KX-NS شگفتی ساز بود. تغییراتی بسیار بزرگ در دنیای ارتباطات و حتی بکارگیری از تجهیزات اضافه شده، امکان خرید لایسنس های بیشتر بر روی دستگاه نسبت به مدل های پیشین بسیار مورد استقبال قرار گرفت. وجود تلفن گویا در خود محصول و آسان بودن مراحل راه اندازی تلفن گویا دستگاه NS نیز از دیگر مزیت های سیستم بود. صدای اپراتور گویا فارسی دستگاه NS فایلی رایگان است جهت دانلود، تا تمامی مجموعه های مجهز به سانترال بتوانند به راحتی از تمام قابلیت های سیستم استفاده کنند.

 

همانطور که بیان شد این دستگاه مجهز به تلفن گویا به صورت پیش فرض است اما زبان اپراتور انگلیسی است و برای تغییر آن ۲ روش امکان پذیر است. ضبط صدای اپراتور به صورت تخصصی و جداگانه در هر مجموعه و شرکت برای استفاده بهینه از تلفن گویا و یا استفاده از فایل های ضبط شده آماده و بارگذاری آنها در دستگاه سانترال خود. هر شرکت متناسب با نیاز خود و عملکردی که مد نظر دارد می تواند از ۲روش ذکر شده استفاده کند. لینک دانلود رایگان اپراتور فارسی تلفن گویا دستگاه NS در این مقاله وجود دارد که می توان با دانلود صدا اپراتور فارسی کارایی سیستم را افزایش داد.

 

دانلود رایگان صدای اپراتور فارسی تلفن گویا دستگاه NS

 

دستگاه TVM که تلفن گویا تخصصی دستگاه سانترال است در بسته بندی خود فایل صوتی به زبان فارسی در نظر گرفته است که کاربران فارسی زبان بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند. فرمت این فایل با دستگاه مذکور همخوانی ندارد به همین دلیل گروه فنی مهندسی ارتباط به عنوان نمایندگی پاناسونیک تصمیم گرفت تا صدای اپراتور گویا، تلفن گویا فارسی NS را به صورت رایگان در اختیار عموم قرار دهد.

 

با استفاده از فایل ارائه شده می توانید نحوه فارسی کردن اپراتور گویا NS را به راحتی عملی کنید. گروه فنی مهندسی ارتباط تلاش خود را مبنی بر بهبود روند مکالمات افراد به بیشترین میزان خود رسانده اما از تمامی کاربران محصولات اداری مخابراتی پاناسونیک تقاضا دارد تا پیشنهادات خود را از تجهیزات، سخت افزار و نرم افزاری مطرح نمایند تا در صرت امکان آنها را عملی نماییم.

دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 39 مگابایت رمز فایل : ertebatgroup.com
عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید