دانلود دفترچه راهنمای تلفن پاناسونیک KX-DT333 ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: یکشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۸      بازدید: 507 بار

استفاده از هر محصولی پس از خرید مستلزم این نکته است که بتوانید با آن کار کنید. در برخی موارد دانش اولیه نسبت به آنچه که می خرید دارید و نیازی به مطالعه دفترچه راهنما ندارید و در برخی موارد نیز با اینکه دانش حتی کامل دارید نیاز به مطالعه کاتالوگ الزامیست. با دانلود دفترچه راهنمای تلفن پاناسونیک KX-DT333 می توانید دانش کامل خود را تکمیل تر نمائید.

 

دانلود دفترچه راهنمای تلفن پاناسونیک KX-DT333

در فایل اطلاعات تلفن سانترال KX-DT333 تمامی مشخصات فنی تلفن ذکر شده است و شما با مطالعه آن می توانید به راحتی با قابلیت های گوشی خریداری شده بیشتر آشنا شوید. به طور مثال از جمله اطلاعاتی که در این کاتالوگ بیان شده است نوع صفحه نمایشگر و کلیدهای موجود بر روی پنل و کارایی آنها و یا حتی اطلاعاتی در مورد ابعاد تلفن سانترال ۲۰*۲۱*۲۰ سانتی متر ذکر شده است.

دانلود دفترچه راهنمای تلفن پاناسونیک KX-DT333

دانلود فایل دفترچه راهنمای تلفن پاناسونیک KX-DT333

از نوار آبی زنگ پائین متن می توانید دانلود را انجام دهید. فایل در نظر گرفته شده ۱۵۴ کیلوبایت است که با کمترین سرعت اینترنت نیز می توانید این دانلود را انجام دهید. هم چنین برای مطالعه نقد و بررسی و اطلاعات تکمیلی گوشی تلفن سانترال KX-DT333 می توانید به صفحه اختصاصی محصول در فروشگاه نمایندگی پاناسونیک مراجعه کنید و یا بر روی همان کلمه آبی رنگ کلید نمایید تا به آن صفحه هدایت شوید.

 

دانلود دفترچه فارسی راهنمای تلفن پاناسونیک KX-DT333

گروه فنی مهندسی ارتباط به عنوان نمایندگی پاناسونیک تمامی فایل های مربوط به تلفن ها و دستگاه های سانترال در تب کاتاوگ و نرم افزار هر محصول قرار داده است و می توانید از همان بخش یاد شده موارد مورد نیاز خود را دانلود کنید  در بخش نقد و بررسی اطلاعات خود را تکمیل کنید. هم چنین در بخش آموزش سانترال نیز می توانید دانش کاربردی خود را نیز افزایش دهید.

 

دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 0.15 مگابایت رمز فایل : ertebatgroup.com
عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید