فایل به روز رسانی سانترال KX-TES824 ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۵      بازدید: 973 بار

کلیه سیستم ها و تجهیزات تولید شده در عصر حاضر در حال رشد و به تکامل رسیدن می باشند و هیچ قطعه ی سخت افزاری و یا هیچ نرم افزاری را پیدا نخواهید کرد که این اصل در آن صادق نباشد. کمپانی پاناسونیک نیز از این قاعده مستثنی نبوده و تمام تلاش خود را در راستای به روز نگه داشتن محصولات خود می کند. دستگاه سانترال نیز در همین زمره است و با رشد تکنولوژی در این صنعت در اصطلاح آپ دیت UPDATE خواهد شد. فایل در نظر گرفته شده فایل به روز رسانی سانترال KX-TES824 است که برای مشتریانی که قبل از این تاریخ سیستم های مخابراتی خود را تهیه نموده اند.

 

علت به روز رسانی سانترال

 

تصور عموم بر این است که اگر هر کمپانی فایل به روز رسانی کالای خود را ارائه کند بدین معناست که آن کالا به صورت کامل ساخته نشده و ایرادات فاحشی در آن وجود دارد اما در مورد پاناسونیک و محصولاتش این تفکر اشتباه است. پاناسونیک با تحقیقات فراوان و بررسی های بسیار زیاد در مورد ماهیت هر کالا، محصولات خود را تولید می نماید و این فایل ها به علت اضافه نمودن امکاناتی است که در طی مدت سالیان به آنها دست یافته است و هیچ جنبه ی دیگری ندارد.

 

دانلود فایل به روز رسانی سانترال KX-TES824

 

دانلود فایل به روز رسانی سانترال KX-TES824

 

همانطور که در نوار پائین صفحه مشاهده می کنید فایل ارائه شده ۴۰۰ کیلو بایت است و حجمی بسیار کم دارد و جملات بالا را تصدیق می کند. با دانلود رایگان آن و نصب در رایانه ای که به دستگاه سانترال KX-TES824 متصل می شود، می توانید آن را در مرکز تلفن خود کپی نموده و آن را به روز رسانی نمائید. لازم به ذکر است که نکات ضروری و مهم در ایمنی سانترال در هنگام عملیاتی کردن این روند بسیار ضروری است.

 

فایل ارائه شده پس از دانلود با وارد کردن رمز ertebatgroup.com قابل دسترسی است و می توانید آن را نصب نمائید و یا با استفاده از ۲ روش آموزش تلفنی سانترال با شماره ۸۸۹۴۱۰۰۰-۰۲۱ و یا ریموت آنلاین برای دوستان خارج از تهران سانترال را UPDATE نمائید.

 

دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 0.4 مگابایت رمز فایل : ertebatgroup.com
عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید