نرم افزار برنامه ریزی سانترال پرظرفیت ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۷      بازدید: 1311 بار

بعد از خرید دستگاه سانترال در هر مدل و ظرفیتی، نصب و راه اندازی آن اولین مرحله و مهم ترین مرحله برای استفاده است. باید توجه داشت که هر مدل از این مرکز تلفن برنامه ریزی خاص خود را دارد که البته با توجه به نوع کاربری هر مجموعه متفاوت می شود با دانلود نرم افزار برنامه ریزی سانترال پرظرفیت می توانید دستگاه سانترال مانند KX-TDA100، KX-TDA100D،  KX-TDA200، KX-TDA600، KX-TDE100،  KX-TDE200، KX-TDE600، KX-NS500، KX-NS300، KX-NS1000، KX-NS700، KX-NCP500، KX-NCP1000 را نصب و برنامه ریزی نمائید. البته دانش فنی و اولیه برای این منظور الزامیست…

 

دانلود نرم افزار سانترال پاناسونیک KX-TDA200

نرم افزار در نظر گرفته شده جهت دانلود، نرم افزار برنامه ریزی سانترال پرظرفیت است که همانطور که اشاره شد برای تمامی دستگاه های سانترال پر ظرفیت امکان برنامه ریزی می دهد. مشخص کردن داخلی ها، محدود سازی آنها، ایجاد تایمر در تلفن سانترال، ضبط صدای اپراتور گویا، نمایش شماره کالر آیدی در سانترال، مشخص کردن محل ذخیره سازی مکالمات ضبط شده در سانترال و… را مشخص می کند. با دانلود نرم افزار برنامه ریزی سانترال پرظرفیت می توانید بدون نیاز به کارشناس پاناسونیک، دستگاه را خود برنامه ریزی کنید اما پیشنهاد میشود برای جلوگیری از هرگونه اختلال بدلیل حساس بودن کار ابتدا آموزش کار با نرم افزار سانترال را به صورت دوره یک روزه و کوتاه بگذرانید و یا حتما از فردی کاملا آشنا کمک بگیرید و با حضور آن فرد در محل این امور را سامان دهید.

 

دانلود نرم افزار برنامه ریزی سانترال پرظرفیت

دانلود نرم افزار سانترال پاناسونیک KX-TDE200

نرم افزار در نظر گرفته شده جهت دانلود، نرم افزار برنامه ریزی سانترال پرظرفیت است که مناسب سری پرظرفیت سانترال است. به معنا دیگر تمام برنامه ریزی های بیان شده در پاراگراف بالا به همراه برنامه ریزی SIP، برنامه ریزی VOIP سانترال،  ایجاد تلفن همراه به عنوان داخلی و… را انجام می دهد که توصیه میشود در صورت داشتن دانش کافی وارد تنظیمات سانترال شوید. در غیر این صورت آن را به فردی ماهر بسپارید زیرا در صورت برنامه ریزی اشتباه در سانترال حتما دستگاه دچار مشکل خواهد شد. به همین دلیل حضور کارشناس جهت همراهی با شما الزامیست.

 

آموزش کار با نرم افزار سانترال

آموزش کار با نرم افزار سانترال را می توانید در سایت نمایندگی پاناسونیک به خوبی آموزش ببینید و با استفاده از مقالات و فیلم آموزش سانترال منتشر شده به راحتی تمامی تجهیزات خود را نصب و برنامه ریزی مجدد انجام دهید.

دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 312 مگابایت رمز فایل : ertebatgroup.com
عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید

  • kamal marzban پاسخ

    درود مهندس عزیز
    سپاس از اینکه مثل همیشه مفید بود مطالبتون
    شاد باشید