نرم افزار گزارشگر تماس کال لاگ ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۱      بازدید: 762 بار

از هزینه های متداول و همیشگی در هر شرکت هزینه تلفن است که تصور اکثر مدیران بر این است که هزینه ای مازاد بوده و یا مقدار هزینه تماس هر خط شهری بسیار کمتر از مقدار قبوض ماهیانه است. به همین دلیل مدیران همواره در پی یافتن نرم افزارهایی جهت مشاهده گزارش تماس و ریز مکالمات سانترال هستند. گروه فنی مهندسی ارتباط با طراحی نرم افزار و ارائه رایگان آن تلاش نموده تا به این دسته از مدیران کمک کرده باشد. با دانلود نرم افزار گزارشگر تماس کال لاگ به صورت کاملا رایگان می توان اطلاعات بسیار مفیدی را مشاهده نمود.

 

دانلود رایگان نرم افزار گزارشگر تماس کال لاگ

 

وجود تلفن سانترال بر سر میز هر فرد در شرکت موجب شده تا کاربر متناسب با دسترسی خود تماس هایی را طی روز با خارج از مجموعه و سازمان برقرار نماید. منظور از میزان دسترسی نوع برنامه ریزی سانترال است که در مورد هر داخلی متفاوت است. دسترسی به ۰ در خط شهری و تماس گرفتن با موبایل (تلفن همراه) و یا شهرستان و دسترسی به ۰۰ و تماس با خارج از کشور…

نرم افزار گزارشگر سانترال با نصب کاملا آسان بر روی رایانه فرد در صورت اتصال به دستگاه سانترال از طریق کابل، اطلاعاتی بسیار مفید و کاربردی می دهد که می تواند در نهایت موجب ایجاد تغییراتی در برنامه ریزی سانترال شود.

دانلود رایگان نرم افزار گزارشگر تماس کال لاگ

دانلود رایگان نرم افزار گزارش گیری سانترال

 

ارائه جزئیات یک مکالمه در سانترال مانند تماس های ورودی، تماس های خروجی، مدت هر مکالمه، شماره داخلی تماس گیرنده، ارائه نمودار بیشترین و کمترین مدت هر مکالمه در طی روز و یا روز ها متناسب با تاریخ انتخابی و… گروه فنی مهندسی ارتباط با تدارک برنامه ریزی گزارش دهی سانترال به زبان فارسی به صورت کاملا رایگان موفق شده تا بسیاری از سوء تفاهمات محیط کار را بر طرف نماید و هم چنین بتواند برنامه ریزی پایه و اصولی در محیط شرکت خود پیاده کند.

 

با دانلود نرم افزار گزارشگیری کال لاگ و وارد کردن رمز عبور ertebatgroup.com می توانید به راحتی تمامی تماس ها را در هر ساعتی از شبانه روز کنترل نمائید. نصب نرم افزار کاملا آسان است اما در صورت وجود هرگونه سوال با شماره ۸۸۹۴۱۰۰۰-۰۲۱ تماس حاصل کنید.

 

دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 2 مگابایت رمز فایل : ertebatgroup.com
عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید

  • پدرام پورحسین پاسخ

    برای سانترال آوایا هم جواب میده؟

    • شیوا فقیه نژاد پاسخ

      بله. تمامی دستگاه های سانترال را مدیریت می کند.