نرم افزار دستگاه پردازنده صوتی TVM ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۱      بازدید: 585 بار

دستگاه پردازنده صوتی پاناسونیک محصولی کاملا تخصصی است که نسبت به نمونه مشابه خود که کارت دیزا پیشرفتی قابل لمس داشته است. ایجاد صف در مکالمه از حداقل امکانات ارائه شده است که می توان برای بیان وجه تمایز اشاره کرد. سیستم مذکور یک دستگاه مکمل است که به همراه مرکز تلفن قابلیت فعالیت دارد و به تنهایی کاربردی ندارد. با دانلود نرم افزار دستگاه پردازنده صوتی TVM می توانید بسیاری از تغییرات لازمه را در مجموعه خود اعمال کنید.

 

دانلود نرم افزار TVM سانترال

بسیاری بر این باورند که TVM همان دیزا است. این جمله تعابیری متفاوت دارد اما برای فهم بهتر می گوییم دستگاه پردازنده صوتی پاناسونیک مانند کارت دیزا است با امکاناتی بیشتر و شگفت انگیز. در جعبه و کارتن این محصول در هنگام خریداری لوح فشرده، CD نرم افزار جای گذاری شده است اما ممکن است بر اثر سهل انگاری و یا عدم نگهداری صحیح CD دیگر قابل استفاده نباشد به همین دلیل با دانلود فایل دستگاه TVM در نوار پائین صفحه می توانید آن را در رایانه خود نصب و اجرایی کنید.

دانلود رایگان نرم افزار دستگاه پردازنده صوتی TVM

 

دانلود رایگان نرم افزار دستگاه پردازنده صوتی TVM

 

فایل دانلود TVM به صورت رایگان است و پس از دانلود با وارد کرد رمز ertebatgroup.com می توانید به راحتی آن را نصب نمائید. پس از نصب می توانید وارد برنامه شده و با استفاده از کابل، دستگاه TVM و رایانه خود را با یکدیگر ارتباط دهید و وارد پنل کاربری نرم افزار شوید. تمامی برنامه ها و تک به تک موارد خواسته شده از همین طریق اجرا و یا لغو شده است و شما با داشتن دانش کافی می توانید تغییرات را اعمال کنید.

 

برای آن دسته از دوستانی که در شهرهایی خارج از شهر تهران سکونت دارند می توانند با دانلود Any Desk از همین سایت آن را بر روی سیستم خود نصب کنند تا کارشناس فنی، گروه فنی مهندسی ارتباط با ریموت آنلاین تغییرات را اجرایی نماید.

 

در صورت بروز هر گونه مشکل در روند دانلود نرم افزار دستگاه پردازنده صوتی TVM و یا در هنگام فعالیت بر روی فایل نرم افزار TVM می توانید با شماره ۸۸۹۴۱۰۰۰-۰۲۱ تماس حاصل کنید تا کارشناسان فنی پاناسونیک شما را راهنمایی کنند.

دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 119 مگابایت رمز فایل : ertebatgroup.com
عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید

  • پدرام پورحسین پاسخ

    برای سانترال آوایا هم جواب میده؟

    • شیوا فقیه نژاد پاسخ

      بله. تمامی دستگاه های سانترال را مدیریت می کند.