نرم افزار برنامه ریزی سانترال KX-TDA100D ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۴      بازدید: 3154 بار

پاناسونیک برای برنامه ریزی محصولات تولیدی خود در بین روش های مختلف، برنامه ریزی از طریق رایانه را برای سری پر ظرفیت و برنامه ریزی از طریق تلفن سانترال را برای سری کم ظرفیت برگزید. این ۲ روش آسان ترین و روان ترین روش های انجام تغییرات است که می توان انتخاب نمود. به همین دلیل لوح فشرده و یا همان CD نرم افزار در تمامی جعبه ها قرار داده شده است. سهل انگاری، عدم مراقبت از این لوازم جانبی موجب گم شدن و خراب شدن آنها خواهد داشت به همین دلیل می توانید با دانلود نرم افزار برنامه ریزی سانترال KX-TDA100D به راحتی و با خیالی آسوده تغییرات مورد نیاز را اعمال نمائید.

 

دانلود رایگان نرم افزار سانترال پاناسونیک

 

گروه فنی مهندسی ارتباط به عنوان نمایندگی پاناسونیک در نظر دارد تا فایل برنامه ریزی دستگاه سانترال مربوط به هر دسته و یا محصول را به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران این تجهیزات مخابراتی قرار دهد. تفاوت قائل نشدن بین مشتریات خود و دیگر کاربران از اهداف سازمانی است که همواره آن را مد نظر داشته ایم.

دانلود نرم افزار برنامه ر یزی سانترال KX-TDA100D رایگان

دانلود نرم افزار برنامه ر یزی سانترال KX-TDA100D

 

دستگاه سانترال KX-TDA100D در دسته سانترال پرظرفیت دیجیتال قرار می گیرد که مدل به روز شده KX-TDA100 پاناسونیک است. این تفاوت سخت افزاری و نرم افزاری موجب ارائه فایل جداگانه تنظیمات از طرف کمپانی پاناسونیک شده که در این صفحه می توانید آن را به صورت کاملا رایگان دانلود نمائید. با نصب نرم افزار سانترال پاناسویک بر روی رایانه خود می توانید با متصل کردن آن به دستگاه از طریق کابل USB برنامه ریزی های مورد نظر را اجرا و یا لغو نمائید. البته با نصب آن بر روی سیستم می توانید با کمک گرفتن از نرم افزار های ریموت آنلاین به کارشناسان ما نیز کمک کنید تا در کمترین زمان تغیرات را اجرایی کنند. با استفاده از دانلود نرم افزار Anydesk این امر میسر خواهد شد.

 

کاربری بسیار آسان حجم کم در هنگام دانلود نرم افزار برنامه ریزی سانترال KX-TDA100D از دیگر ویژگی هایی است که با توجه به سرعت اینترنت ایران قابل ذکر است. پس از دانلود می توانید با توجه به رمز موجود در نوار پائین صفحه نرم افزار سانترال را نصب و اجرا نموده و در صورت بروز هرگونه اشکال نیز می توان با شماره های مندرج در صفحه تماس با ما گروه فنی مهندسی ارتباط تماس برقرار کنید.

دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 74 مگابایت رمز فایل : ertebatgroup.com
عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید