نرم افزار برنامه ریزی سانترال کم ظرفیت ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۳      بازدید: 1118 بار

سانترال کم ظرفیت به سری محدود سیستم های مخابراتی گفته می شود که در بیشترین حالت خود ۸ خط شهری و ۲۴ تلفن داخلی را پشتیبانی می کند. به دلیل این ظرفیت محدود و کوچک پاناسونیک نحوه برنامه ریزی آن را از طریق تلفن سانترال KX-T7730 امکان پذیر کرده است. اما این بدین معنا نیست که نتوان از طریق رایانه نیز تغییرات مورد نیاز را اجرایی کرد. با دانلود رایگان نرم افزار برنامه ریزی سانترال کم ظرفیت می توانید به راحتی این امر را امکان پذیر کنید و آشنایی با کدسانترال از نکات اولیه این روند است.

 

دانلود فایل برنامه ریزی دستگاه سانترال

برای برنامه ریزی سانترال جهت آغاز به کار، مجموعه ای از کدها را باید ابتدا فعال و یا فعال نمود و اطلاعاتی اولیه را به سیستم ارائه داد، مانند تعداد خط شهری متصل به دستگاه و تعداد داخلی خارج شده و… این موارد و مراحلی مشابه همگی از طریق برنامه سانترال و هم چنین تلفن سهل و قابل اجراست و بسته به تمایل فرد می توان از آنها بهره گرفت.

 

دانلود نرم افزار برنامه ریزی سانترال کم ظرفیت

دانلود نرم افزار برنامه ریزی سانترال کم ظرفیت

گروه فنی مهندسی ارتباط برای مجموعه هایی که فایل برنامه ریزی سانترال را به هر دلیل از دست داده اند به صورت کاملا رایگان نرم افزار برنامه ریزی سانترال کم ظرفیت را جهت دانلود فراهم دیده و با دانلود کردن آن و نصب و اجرا نمودن آن می توانید تغییرات مد نظر را عملی کنید. این فایل با حجم ۳۶ مگابایت در نظر گرفته شده که مراحل نصب بسیاری آسانی دارد. قابلیت نصب بر روی هر رایانه ای با هر مشخصات فنی از نکات بارز این نرم افزار است.

 

پشتیبانی از دستگاه KX-TES824 و دستگاه KX-TEM824 به صورت هم زمان از نکات برجسته این نسخه از نرم افزار است. با کمک این فایل و آموزش کد سانترال کم ظرفیت به راحتی می توانید کارشناس فنی شرکت خود باشید و تمامی خواسته های خود را اجرایی سازید.

 

دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 36 مگابایت رمز فایل : ertebatgroup.com
عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید

  • پدرام پورحسین پاسخ

    برای سانترال آوایا هم جواب میده؟

    • شیوا فقیه نژاد پاسخ

      بله. تمامی دستگاه های سانترال را مدیریت می کند.