ریموت AnyDesk ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۳      بازدید: 546 بار

رشد تکنولوژی موجب شده تا برای بسیاری از امور کامپیوتری بدون کمترین اتلاف وقت بتوان مشکل به وجود آمده را از راه دور مرتفع کرد. یکی از این روش ها در اصطلاح ریموت شدن نام دارد که توسط یک رابط کاربری مانند نرم افزار انی دسک می توان این مورد را محقق نمود. ریموت Anydesk یکی از سری برنامه هایی است که امکان دسترسی به کامپیوتر، یا سرور، دستگاه سانترال و دوربین مداربسته و… را از راه دور امکان پذیر می کند.

 

نرم افزار Any Desk ریموت آنلاین

امروزه دانلود نرم افزار های کاربردی از ضروریات هر سیستم به حساب می آید. وجود برنامه های مختلف در هر رایانه و هم چنین استفاده از نسخه کرک هر کدام تبعاتی را در پی دارد که ممکن است در هنگام استفاده از برنامه های تولید کشور نیز اختلالاتی را ایجاد کند. دانلود Any Desk به شما این امکان را می دهد که در کمترین زمان با اتصال و کنترل از راه دور کارشناس پشتیبانی هر محصول، معضل پیش آمده را برطرف نماید.

 

دانلود ریموت anydesk

دانلود ریموت AnyDesk

دستگاه سانترال در هر ظرفیت و مدل و هم چنین دوربین مداربسته قابلیت کنترل از راه دوررا با اتصال به رایانه به کاربر می دهد به همین دلیل گروه فنی مهندسی ارتباط دانلود فایل انی دسک را در صفحه دانلود نرم افزارهای کاربردی سانترال قرار داده است تا به راحتی بتوان از آن استفاده نمود. حجم کم در هنگام دانلود Any Desk و نرخ فریم ریت ۶۰ فریم بر ثانیه در هنگام استفاده شگفتی است که موجب روان و آسان شدن عملکرد شخص بر روی رایانه مقصد خواهد شد.

 

دانلود ریموت anydesk

 

 

کمترین میزان تاخیر را می توان با دانلود نرم افزار ریموت Anydesk تجربه کرد که موجب شده در میان گروه نرم افزار های Remote Desktop جزء بهترین ها قرار گیرد. همخوانی با سرعت اینترنت ایران نیز از دیگر قابلیت هایی است که می توان به آن اشاره کرد. از دیگر برتری های ریموت دسکتاپ Any Desk می توان به استفاده از ID انحصاری در ازاء IP انحصاری اشاره کرد.

 

رمز فایل دانلود ریموت AnyDesk همانطور که در نوار پائین متن نیز قابل مشاهده است ertebatgroup.com می باشد.

 

دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 1.7 مگابایت رمز فایل : ertebatgroup.com
عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید