دانلود نرم افزار سانترال پاناسونیک TDE200 ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۳      بازدید: 577 بار

دستگاه سانترال KX-TDE200 یک مرکز تلفن کاملا تحت شبکه است که تمامی کارهای خود را می تواند از طریق اینترنت انجام دهد. در واقع به این دست از سانترال ها IP BASE گفته می شود زیرا پایه و ذات ساخت آنها بر پایه بستر شبکه است. می توانید در نوار آبی رنگ زیر دانلود نرم افزار سانترال پاناسونیک TDE200 دا انجام دهید. این سیستم دارای ویژگی های زیر است…

 

  • ظرفیت ۱۰ جای کارت
  • پشتیبانی از ۱۲۸ خط شهری
  • پشتیبانی از ۱۲۸ خط داخلی
  • پشتیبانی از حداکثر ۲۵۶ خط شهری و داخلی
  • پشتیبانی کامل از بستر شبکه و تکنولوژی VOIP و پروتکل SIP
  • دارای پورت شبکه برای برنامه ریزی و ارسال گزارش تماس (SMDR)

 

در واقع سانترال TDE200 مدل به روز شده و ارتقا یافته سانترال TDE100 است که تعداد اسلات و فضا خالی و برخی از ویژگی های نرم افزاری و سخت افزاری آن به روز شده است.

دانلود نرم افزار سانترال پاناسونیک TDE200

دانلود نرم افزار سانترال پاناسونیک TDE200

فایل قرار داده شده در نوار آبی رنگ نرم افزار برنامه ریزی سانترال TDE200 است که می توانید آن را دانلود کنید و پس از نصب و می توانید اتصال کابل به سانترال، برنامه ریزی را آغاز کنید.

 

آموزش دانلود نرم افزار سانترال پاناسونیک TDE200

در نوار آبی رنگ فایل قرار داده شده است که می توانید با کلیک بر روی عبارت دانلود با لینک مستقیم فایل را دریافت کنید. با فشردن دانلود با لینک مستقیم و کلیک کردن گزینه بیان شده می توانید به راحتی دانلود نرم افزار سانترال پاناسونیک TDE200 را انجام دهید. حجم فایل در نظر گرفته شده ۳۱۱ مگابایت است که با وارد کردن رمز فایل که ertebatgroup.com است می توانید آن را از حالت فشرده خارج نمائید و بر روی رایانه خود نصب و راه اندازی کنید.

 

لازم به ذکر است که می توانید با مراجعه به صفحه محصولات ” دستگاه سانترال KX-TDE200 ” در تب کاتالوگ و نرم افزار تمامی فایل ها به صورت لیست با توضیحاتی کوتاه جمع آوری شده است. می توانید در آن بخش کاتالوگ سانترال و نرم افزار سانترال را به راحتی و با یک کلیک دانلود نمائید. متن آبی را نیز کلیک کنید به صفحه بیان شده ارجاع داده خواهید شد.

دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 311 مگابایت رمز فایل : ertebatgroup.com
عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید