نمایندگی پاناسونیک

گروه فنی مهندسی ارتباط نمایندگی پاناسونیک شاید این جمله را از کارشناسان ما به صورت تلفنی شنیده باشید و یا به کرات در صفحات مختلف سایت مطالعه کرده باشید. ما مفتخریم که نمایندگی رسمی کمپانی بزرگی مانند پاناسونیک هستیم و می توان گفت شعبه ای کوچک از آن مجموعه و سازمان به حساب می آییم. همواره تلاش کرده ایم تا عملکردی مشابه آن شرکت بزرگ داشته و بتوانیم اخلاق مداری و مشتری داری را از آن بیاموزیم و اجرا نمائیم و با توجه به پاسخ هایی از مشتریان خود گرفته ایم میتوانیم اعلام کنیم تا حدودی به اهداف سازمانی خود نزدیک گشته ایم.

 

نمایندگی پاناسونیک جهت فروش سیستم های ارتباطی – مخابراتی

پاناسونیک محصولاتی بی شمار در دسته بندی های بسیار گوناگون دارد، از ربات های سخن گو تا سیستم های صوتی تصویری مانند تلویزیون و لوازم عکس برداری مانند دوربین دیجیتال و سیستم های مخابراتی مانند دستگاه سانترال، پشتیبانی کردن از تمام محصولات پاناسونیک شرکتی بسیار وسیع مانند خود او می خواهد که بتواند تمامی امور را به راحتی و در اصطلاح مانند آب خوردن برای مشتریان خود انجام دهد ولی ما تصمیم گرفتیم در یک زمینه بهترین باشیم. به همین جهت نمایندگی فروش محصولات ارتباطی – مخابراتی را به صورت خاص پذیرفتیم با این کار تمرکز و دانش خود را در یک محدوده ای کوچکتر متمرکز نمودیم، هرچند که این حوزه فعالیتی نیز، خود دنیایی از اطلاعات و دانش را در خود به صورت نهفته دارد.

 

نمایندگی رسمی پاناسونیک در ایران

گروه فنی مهندسی ارتباط با تلاش خود توانست تا به جمع شرکت هایی بپیوندد که نمایندگی رسمی پاناسونیک در ایران به حساب می آیند. فعالیت با پشتکاری به مانند پاناسونیک در میان همکاران (رقبا) باعث شد تا خدماتی در شان و قیمت هایی در خود کاربران پاناسونیک ارائه دهیم و در میان تمام این شرکت ها برای چندین سال پیاپی برترین باشیم و بمانیم.