قرارداد پشتیبانی

چه عواملی در یک مجموعه تاثیرگذار است تا روند کیفی و کمی کاهش پیدا کند؟ این سوال و سوالاتی از این قبیل در دسته بندی های مختلف سازمانی راه حل و پاسخی هایی متفاوت دارد. همیشه برای ارتقاء یک مجموعه عواملی کوچک و بزرگ دست به دست یکدیگر می دهند تا مجموعه را به ایده آل ترین حالت خود برساند. یکی از این اقدامات مهم عقد قرارداد پشتیبانی با شرکت هایی است که تجهیزات مهم را ار آنها خریداری کرده ایم تا به صورت تخصصی کالا تحت پوشش خود قرار داده باشند.

 

عقد قرارداد پشتیبانی بسیار حیاتی است که توسط آن کنترل کیفی محصول سهولت پیدا می کند. دستگاه سانترال نیز به عنوان قلب تپنده یک شرکت است که با ارتباط تماس ها ورودی به تلفن داخلی برنامه ریزی شده عمل پمپاژ را بدون نقص انجام می دهد. اهمیت این سیستم در تمامی شرکت ها با یک تست ساده مشهود می شود. به مدت یک ساعت دستگاه را خاموش کنید و حجم نا منظم تماس های ورودی و نحوه آزاردهنده برقرار کردن تماس از درون سازمان به بیرون مجموعه را نظاره کنید. این هرج و مرج را چگونه بررسی می کنید؟

قرارداد پشتیبانی سانترال پاناسونیک

گروه فنی مهندسی ارتباط به عنوان نمایندگی سیستم های مخابراتی پاناسونیک خدماتی خاص را در قالب قرارداد پشتیبانی انجام می دهد. این خدمات بسته به نیاز مجموعه و مدل دستگاه متفاوت است. به طور مثال در شرکت هایی که از سانترال کم ظرفیت یا در اصطلاح سانترال ۳ به ۸ استفاده می شود نحوه پشتیبانی در رسیدگی به سانترال کاملا متمایز است، پشتیبانی شرکتی که دارای دفاتر در شهر های مختلف است و از طریق سرویس VOIP به هم متصل شده اند قطعا با شرکتی که سانترالی با ظرفیت پائین دارد متفاوت است. این نکات وجه تمایزی اساسی را می سازد که در نوع عملکرد کارشناس فنی بسیار تاثیر گذر است.

 

قرارداد پشتیبانی سانترال پاناسونیک

با جمع بندی موارد خواسته شده از طرف مجموعه مجهز به سانترال و پیشنهادات تیم فنی پاناسونیک قرارداد پشتیبانی سانترال پاناسونیک منعقد خواهد شد. بیان مواردی هم چون بازدید دوره ای که بسته به مدل دستگاه و شرایط سازمان از هفتگی تا ماهیانه متغیر است، خدماتی که شامل قرارداد می شود در آن و امضاء طرفین خواهد رسید. گروه پیشنهادات بیان شده در اداراتی که از سانترال هایی با ظرفیت بیشتر و کارایی فراتر از مدل های ساده استفاده می شود، قطعا بیشتر است و با نگاهی دقیق تر و حساس تر باید آن را مورد بررسی قرارداد به طور مثال حساسیت وجود کارت حط PRI سانترال به مراتب بالاتر از کارت مدل KX-TE82480 است پس حتما این مورد در قرارداد پشتیبانی سانترال باید ذکر شود.

قرارداد پشتیبانی سانترال پاناسونیک

در هنگام عقد قرارداد با اعزام کارشناس فنی و مشاهد محل و بررسی سلامت سیم کشی ها، داکت ها، تلفن ها و تمامی تجهیزات موجود فهرستی تهیه خواهد شد که با ضمیمه کردن آن به قرارداد بصورت یک سند ثبت خواهد شد. نوسازی زیر ساخت ها توسط تیم فنی از دیگر اقداماتی است که پیشنهاد می شود در مراحل اولیه قرارداد انجام گیرد. از مزایا و برتری های شرکت هایی که دارای قرارداد هستند در اولویت قرارداشتن آنها در هر شرایطی است زیرا نمایندگی عهده دارد در صورت بروز مشکل در کمترین زمان مورد را بررسی و حل نماید. اعزام کارشناس در محل و حضور برای رفع معضل به وجود آمده از وظایفی است که باید انجام گیرد تشکیل پرونده از دیگر اقداماتی است که صورت می گیرد و در آن تمامی امور انجام شده براساس تاریخ ثبت و دخیره خواهد شد.

 

در صورتی که مشکلی برای یکی از قطعات اساسی سیستم به وجود آید و مجموعه دچار اختلال شود گروه فنی مهندسی ارتباط موظف است در اسرع وقت سیستمی با همان امکانات را جایگزین سامانه موجود کند و با اعزام کالا مذکور به واحد تعمیرات پاناسونیک و با توجه به مطالب بیان شده در قرارداد توضیحات ارائه شده در مقاله تعمیرات سانترال اقدامات لازمه انجام خواهد گرفت. تعهد زمانی، مکانی و تجهیزاتی در مورد تمامی شرکت هایی که دارای قرارداد پشتیبانی هستند از وظایفی است که در ۲۴ ساعت شبانه روز انجام پذیر است.

قرارداد پشتیبانی سانترال پاناسونیک

گروه فنی مهندسی ارتباط به تمامی شرکت ها پیشنهاد می دهد تا در اولین فرصت با توجه به تجهیزات موجود مجموعه خود قرارداری مبنی بر تعمیر و نگهداری سانترال عقد نمایند. در اولویت قراردادن شرکت با توجه به حجم کاری بالا از حداقل امکانات است که در اختیار این مجموعه ها قرار می گیرد.

 

  • گزارش گیری رایگان از نحوه کار پرسنل
  • اطمینان از سلامت دستگاه با بازدید دوره ای
  • واکاوی نیاز هر مجموعه و اعمال تغییرات به صورت تخصصی
  • رفع ایرادات جزئی که حتی توسط افراد استفاده کننده هم قابل لمس نیست