طراحی وب سایت

چرا باید وب سایت داشته باشیم

این پرسش سال ها است که در ذهن مدیران و نیز فعالان اقتصادی کسب و کارهای گوناگون بوجود آمده است که چرا سایر افراد برای فعالیت حرفه ای، محصولات تولیدی و یا کارهایی که انجام می دهند، راه اندازی سایت اینترنتی یا همان وب سایت را یک گام مهم می دانند؟ همانطور که می دانید هیچ نوع کسب و کاری بدون انجام تبلیغات و اطلاع رسانی به موفقیت نخواهد رسید و تاثیری که اطلاع رسانی به مخاطب هر کسب و کاری بر درآمدزایی آن دارد، بر هیچ کسی پوشیده نیست و در این میان طراحی وب سایت می تواند علاوه بر افزایش شأن و وجهه حرفه ای بودن کسب و کار، به خوبی نقش تبلیغات و اطلاع رسانی را برای شما ایفا کند.

 

طراحی وب سایت

 

طراحی وب سایت ، یک راه حل هوشمندانه

حتما متوجه شده اید که چند سالی است با گرایش عمومی هموطنان به اینترنت ، دنیای مجازی ، شبکه های اجتماعی و … تبلیغات سنتی نظیر چاپ بروشور و تراکت ، بیلبورد خیابانی ، روزنامه ها و … جای خود را در امر تبلیغات به رسانه های الکترونیک داده اند. هرچند که شاید هنوز هم تبلیغات سنتی را در کوچه و خیابان شهر خود شاهد باشید، اما آیا به این نکته توجه داشته اید که این نوع از تبلیغات با چه محدودیت هایی مواجه است و شما را وادار به پرداخت چه هزینه های سنگینی در قبال مدت محدودی که دارند، خواهند کرد؟ حال اینکه با صرف هزینه ای به مراتب کمتر و تنها یک بار برای طراحی وب سایت خود می توانید حضور همیشگی در بازار و رقابت با رقبای خود را تضمین کنید. در نتیجه می توان صرفه اقتصادی، ماندگاری مطالب، داشتن مخاطب از هر کجای جهان و تعامل آسان با آنها، امکان پیدا شدن و شناخته شدن شما در موتورهای جستجو مثل گوگل و یاهو و فرصت استفاده از محتوای متنی، تصویر ، صوت و یا فیلم بصورت نا محدود را از مهم ترین ویژگی های طراحی سایت دانست.

 

طراحی وب سایت خود را به ما بسپارید

گروه فنی مهندسی ارتباط با داشتن سال ها تجربه (چیزی نزدیک به ۱۵ سال) در امر حضور در بازار اینترنتی و البته طرح ریزی ، پیاده سازی و مدیریت وب سایت های متعدد و موفقی برای خود (از جمله همین وبسایت)، این افتخار را دارد تا در کنار فعالیت سازمانی تعریف شده، در واحد توسعه و طراحی سایت خود اقدام به پذیرش طراحی وب سایت های شرکتی ، اطلاع رسانی ، خدماتی ، فروشگاهی ، محصول محور ، شخصی و … نماید. این پروسه شامل مشاوره ، طراحی اختصاصی ، برنامه نویسی ، تحویل ، آموزش ، پشتیبانی ، سئو یا همان بهینه سازی برای حضور شما در صفحه اول نتایج گوگل – SEO و هر آنچیزی است که شما عزیزان برای ایجاد و توسعه سایت اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه خود به آن نیاز دارید.

 

با ما در تماس باشید

۰۹۱۲۳۱۵۲۰۵۲ – علی رمضانی