ضبط مکالمات

پاناسونیک از کمپانی های قوی و بسیار قدرتمند در زمینه  سیستم های مخابراتی است، دستگاه سانترال، تلفن سانترال، تلفن بیسیم، دستگاه فکس و… از تولیدات بسیار مهم و نام آشنا است که اکثر شرکت های کوچک و بزرگ قطعا از تجهیزات یاد شده در مجموعه خود استفاده می کنند. تلاش برای بهبود مکالمات، ارتقاء روند پاسخ گویی، نظم دهی به تماس ها از حداقل هایی است که پاناسونیک برای کاربران خود در نظر گرفته. ایجاد حس اطمینان در کاربر و تماس گیرنده در سلامت مکالمه را از وظایف خود می داند و به همین دلیل هیچگاه تلاشی برای تولید دستگاه ضبط مکالمات سانترال نکرده است.

 

دستگاه ضبط مکالمات سانترال، دستگاهی جداگانه ایست که می توان با استفاده از کابل رابط آن را به مرکز تلفن متصل نمود. کاربرد آن ضبط و ثبت مکالماتی است که بر روی خط شهری مشخص شده، انجام می گیرد. ظرفیت های گوناگون و مدل هایی کاملا متفاوت دارد که آنها را از یکدیگر متمایز ساخته است.

دستگاه ضبط مکالمات سانترال پاناسونیک

نصب و راه اندازی دستگاه ضبط مکالمات سانترال

همانطور که بیان شد این محصول به صورت جداگانه توسط شرکت های دیگر تولید می شود و پاناسونیک امکان اتصال آن را به سیستم های خود ممکن ساخته است. وجود خطوط شهری زیاد در دسته بندی های مختلف باعث شده تا نحوه فعال سازی آنها نیز با یکدیگر متمایز شود. برای نصب این تجهیزات جانبی پیشنهاد می شود که از کارشناس زبده ای کمک گرفت. تیم فنی پاناسونیک با آشنایی کامل به سیستم های یاد شده به خوبی نحوه راه اندازی ضبط مکالمات خطوط شهری آنالوگ و ضبط مکالمات خطوط PRI را آشنایی دارد.

دستگاه ضبط مکالمات سانترال پاناسونیک

ضبط مکالمات خطوط شهری ۴ و ۵ رقمی

 

شاید در نگاه اول اینگونه به نظر برسد که با اتصال کابل رابط، کار به اتمام رسیده و تماس های ورودی به خط مذکور به صورت کامل ثبت و ذخیره خواهند شد اما در واقعیت اینگونه نیست بلکه با اجرای تنظیماتی خاص و فعال سازی برخی کد ها و برنامه ها این روند آغاز به کار خواهد کرد. توصیه می شود به هیچ عنوان اقدامی دراین زمینه قبل از مشاوره با کارشناس فنی انجام ندهید و یا حتما آن را به کارشناس بسپارید.

 

اجرای خدماتی در راستای سرویس ضبط مکالمات برای بهبود و ارتقاء تماس ها توسط کادر فنی پاناسونیک قابل اجراست و می توانید با کمک گرفتن از این افراد نحوه گزارش گیری و گوش دادن به تماس ضبط شده در سانترال را نیز آموزش ببینید و آن را مدیریت نمائید.

 

دستگاه ضبط مکالمات سانترال پاناسونیک

گروه فنی مهندسی ارتباط به عنوان نمایندگی پاناسونیک با تکیه بر دانش فنی خود امکاناتی را در راستای ضبط مکالمات در سانترال به شرکت هایی که خواستار این سرویس هستند، انجام می دهد و با اعزام تکنسین فنی تلاش می کند تا هر چه لازم است را به مرحله اجرا برساند، هم چنین گروه ارتباط به عنوان مجری طرح فعال سازی ضبط مکالمات از شرکت ها تقاضا دارد در هنگام دریافت تماس به فرد اعلام نمایند که تماس شما در حال ذخیره سازی می باشد و فرد با این آگاهی به تماس خود ادامه دهد. این امر با اعلام فرد در راهنمای صوتی چند مرحله ای ( پیغام دیزا در سانترال) در ابتدا تماس عملی می شود که خود زیر مجموعه ای از خدمات سانترال پاناسونیک است.