راه اندازی سانترال

دستگاه سانترال مانند تمامی سیستم های الکترونیکی و حتی ارتباطی نیازمند نصب و راه اندازی است. در این مقاله به راه اندازی سانترال و مراحل آن اشاره می کنیم. مراکز تلفن پاناسونیک از چند بخش مختلف طراحی شده اند ارتباط با برق شهری برای ارائه خدمات، پردازنده های تخصصی کد ها و برنامه ها و در نهایت پل ارتباطی مابین تلفن ها و دستگاه مادر.

 

مراحل راه اندازی سانترال پاناسونیک | نصب و راه اندازی ویپ و برنامه ریزی تلفن داخلی

راه اندازی سانترال به صورت سخت افزاری

این سیستم ارتباطی به ما کمک می ‌کند تا بتوانیم مکالمات را مدیریت و بهینه سازی کنیم. برای این امر به برق شهری برای ارائه خدمات نیازمندیم. کابل این دستگاه همانند هر سیستم دیگری از یک طرف پریز شهری و از سمت دیگر به پاور دستگاه مرتبط است و کابل‌های تلفنی از محل‌های تعیین ‌شده از دستگاه خارج می ‌شود. اگر دستگاه را به تازگی خریداری کرده ایم باید کارشناس فنی اولین عملیات نصب را انجام دهد تا در روند مراحل خللی ایجاد نشود و یا اگر موردی رویداد فرد مذکور با آشنایی کامل به دستگاه بتواند آن را رفع نماید.

اگر دستگاه را جهت جابجایی از محلی به محل دیگر انتقال می دهیم حتما باید در نظر داشته باشیم تا ابتدا با استفاده از کلید پاور دستگاه را خاموش کرده و سپس آن را از برق جدا کنیم و یا اگر به باتری متصل است در مرحله اول آن را جداسازی کنیم.

 

مراحل راه اندازی سانترال پاناسونیک | نصب و راه اندازی ویپ و برنامه ریزی تلفن داخلی

 

راه اندازی نرم افزاری سانترال پاناسونیک

مرکز تلفن های پاناسونیک دارای کد های بیشماری جهت برنامه ریزی داخلی ها هستند که هر کدام از آنها متناسب با نیاز کاربر و خواسته او فعال و یا غیر فعال می شود. این روند در برخی از سیستم ها از طریق تلفن اپراتوری و در برخی دیگر از طریق نرم افزار پاناسونیک اجرایی می‌ شود این مرحله نیز به دلیل حساسیت کار حتماً باید توسط کارشناس صورت گیرد. زیرا برخی از کد ها دارای پیش نیاز هستند و یا برخی دیگر با یکدیگر در تضاد بوده باید یکی از آنها فعال شود (بسته به نیاز کاربر موارد مختلفی از طرف شرکت سازنده در نظر گرفته شده است)

 

برای ثبت درخواست راه اندازی سانترال در هر زمینه ای می توانید با نمایندگی پاناسونیک ۸۸۹۴۱۰۰۰ تماس بگیرید.

دیدگاه خود را راسال کنید