خرید تلفن سانترال پاناسونیک

یکی از اقداماتی که در همان زمان خرید سانترال انجام می شود خرید تلفن سانترال پاناسونیک است، بسته به نوع دستگاه، مقدار هزینه و بودجه در نظر گرفته شده، سطح کاربر از تماس تلفنی محصولی خریداری شده بها و قابلیتی متفاوت دارد. در مجموع هر تلفنی که وجود دارد ین قابلیت را دارد که به سانترال متصل شود اما باید برای این کار ابتدا بررسی نمود که کارت داخلی مورد نظر در دستگاه وجود دارد یا خیر…

 

تلفن پاناسونیک

همان طور که در مقاله آموزش تلفن پاناسونیک بیان کردیم، تلفن پاناسونیک مهم ترین قطعه ارتباطی است که توسط کمپانی بزرگ پاناسونیک تولید شده است. این دسته بزرگ از محصولات در دسته بندی های بسیار متنوعی طراحی شده است که هر کدام از آنها با مدل ها و ظواهری متفاوت تولید شده است. اولین زیر مجموعه که خود دنیایی از امکانات را به روی کاربر سیستم های مخابراتی باز کرده است به سه بخش تلفن پاناسونیک بی سیم و تلفن پاناسونیک سانترال و تلفن پاناسونیک ثابت تقسیم بندی می شود.

 

تلفن سانترال

به هر گوشی تلفنی که به دستگاه سانترال متصل شود در اصطلاح به آن گوشی تلفن سانترال گفته می شود اما در دسته بندی های تخصصی معنای جمله چیز دیگری است، تلفن سانترال به دسته ای بزرگ از محصولات گفته می شود که فقط و فقط و فقط در صورت اتصال به سانترال امکان کار کردن را به کاربر خود می دهد. اگر بخواهیم به زبان ساده بیان کنیم اینگونه است که اگر تلفن سانترال را به خط تلفن شهری به صورت مستقیم متصل کنیم تلفن کار نخواهد کرد.

 

تلفن سانترال هیبرید

این تلفن ها دارای تعداد محدودی تلفن است که یکی از آنها پرفروش ترین تلفن سانترال پاناسونیک است که علت آن کابردی بودن آن برای برنامه ریزی سانترال TES824 است، این تلفن KX-T7730 نام دارد. سیستم این محصولات هیبرید و یا ترکیبی است که هم در کارت انالوگ کارای دارد و هم قابل اتصال به کارت دیجیتال است.

 

تلفن سانترال دیجیتال

این دسته از محصولات با سیم تلفن ۴ زوجی به سانترال متصل می شود و نمونه های آن مانند تلفن سانترال KX-DT346 و تلفن سانترال KX-DT546 است. ظاهر شیک و مدیریتی دارند و وجود کلید های DSS به شما این اجازه را می دهد که تعداد محدودی از شماره را در آن ذخیره سازی کنید.

 

تلفن سانترال IP تحت شبکه

این تلفن ها دارای آداپتور هستند و با کابل شبکه به دستگاه متصل می شوند. با استفاده از آنها می توان تماس اینترنتی بر مبنا VOIP برقرار کرد. این گوشی تلفن ها ظاهری مانند تلفن سانترال KX-NT321 دارند.

 

خرید تلفن سانترال پاناسونیک

برای خرید تلفن سانترال پاناسونیک و مشورت در این زمینه می توانید با شماره نمایندگی رسمی پاناسونیک ۸۸۹۴۱۰۰۰ تماس حاصل کنید.