تعمیرات

یکی از موضوعاتی که در طول عمر یک کالا وجود دارد نحوه استفاده از آن است. استفاده صحیح عبارتی است که در مورد هر کالایی بکار برده می شود اما تفسیر این عبارت در هر کالا متفاوت است. به طور مثال جلوگیری از خیس شدن در مورد کالاهای برقی امری بدیهی است اما برخی محصولات الکترونیکی هستند که در صورت آب خوردن با مشکل مواجه نخواهند شد. به همین علت تفاوت های بسیاری در نوع نگهداری هر کالایی وجود دارد. در صورت عدم رعایت نکات مهم قطعا خراب شدن محصول امری طبیعی است و نیاز به تعمیر و ارجاع آن به واحد تعمیرات نکته ای دور از انتظار نیست.

تعمیر دستگاه فکس

دستگاه فکس سیستم ارتباطی است که با توجه به رشد تکنولوژی هنوز هم مورد توجه بسیاری از شرکت هاست. دستگاه فکس پاناسونیک مجموعه ای کامل در مدل های گوناگون است که هر مدل آن متناسب با نیاز کاربر طراحی شده است و به همان میزان با تک به تک امکانات قرار داده شده نوع نگهداری و روش استفاده ای خاص تعریف شده است. گاهی نیز با مرور زمان و تمیز نکردن و حتی استفاده بیش از حد و نامتعارف از فکس پاناسونیک اختلالاتی را در آن به وجود می آید که برای رفع آن باید آن را به واحد تعمیرات پاناسونیک ارسال نمود. تعمیر انواع فکس رولی، کاربنی، جوهری و حتی لیزری تخصص ماست.

تعمیرات فکس پاناسونیک به صورت کاملا تخصصی در نمایندگی پاناسونیک

تعمیر تلفن بیسیم پاناسونیک

تلفن بیسیم محصول ارتباطی است که عمری چندین ساله دارد  و به همین علت رشد مطلوبی در زمینه تکنولوژی داشته است. این رشد در عین اضافه کردن امکاناتی خاص و ویژه به تلفن بیسیم میزان حساسیت آن را نیز افزایش داده و ممکن است بر اثر چندین بار ضربه و فشار به آن دچار آسیب شود. نوع شارژ کردن نامناسب باعث خراب شدن باطری تلفن بیسیم می شود که این امر جز با خرید باطری تلفن بیسیم امکان پذیر نخواهد بود.

تعمیر تلفن سانترال پاناسونیک

یکی از تجهیزات پر کاربرد در شرکت ها، تلفن سانترال است که می توان گفت بر روی میز هر فرد در هر سازمانی یک تلفن و یک کامپیوتر قرار گرفته است. خراب شدن گوشی پاناسونیک با توجه به نوع استفاده و طول عمری که دارد دور از انتظار نخواهد بود. گروه فنی مهندسی ارتباط به عنوان نمایندگی پاناسونیک توصیه می کند تا در صورت آسیب دیدن گوشی سانترال با ارسال آن به واحد تعمیرات پاناسونیک مطمئن ترین راه را انتخاب نمائید.

تعمیرات تلفن و تلفن بیسیم پاناسونیک به صورت کاملا تخصصی در نمایندگی پاناسونیک

تعمیرات کارت افزایش سانترال

دستگاه سانترال با این قابلیت طراحی شده است که کارت افزایشی های متنوعی مانند کارت خط شهری، کارت داخلی آنالوگ، کارت داخلی دیجیتال، کارت داخلی تحت شبکه، کارت کالرآیدی، کارت تلفن گویا و… بر روی آن نصب شود که در صورت متصل کردن هر یک از کارت های گفته شده کارایی مرکز تلفن افزایش یابد. ممکن است بر اثر مرور زمان و یا نوسانات برق کارت های متصل شده دچار مشکل شوند که با اعزام کارشناس فنی پاناسونیک در محل می توان میزان خرابی و نوع آن را بررسی نمود و یا در نهایت با ارسال کارت های معیوب به واحد تعمیرات پاناسونیک آن را تعمیر نمود.

تعمیرات سانترال پاناسونیک به صورت کاملا تخصصی در نمایندگی پاناسونیک

تمامی موارد فوق و بسیاری از موارد مشابه توسط تیم تعمیرات گروه فنی مهندسی ارتباط صورت می پذیرد و برای ثبت درخواست خود و یا اطلاعاتی در این زمینه می توانید با شماره ۸۸۹۴۱۰۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید. تعممیرات در محل در صورت میسر بودن و یا ارسال کالا معیوب به واحد تعمیرات، آغاز راهی است جهت احیا مجدد تجهیزات ارتباطی شما.