آموزش سانترال

نحوه کار با هر محصولی که تولید می شود فارغ از هر مسئله ای بسیار اهمیت دارد. این موضوع را با مثالی ساده به اثبات میرسانیم، اگر فردی که در ۱۰۰ سال پیش زندگی می کرده (زمانی که خیلی هم از زمانه ما دور نیست) تلفن همراه هوشمند امروزه را بدهیم هیچ دانشی و حتی هیچ آشنایی نسبت به خود دستگاه ندارد و حتی کارایی آن را نیز نمی داند. اما اگر همان محصول را به هر فرد دیگری با هر سنی در حال حاضر بدهیم حداقل کارایی دستگاه را می شناسد. دستگاه سانترال پاناسونیک نیز به همین شکل است می توان گفت تمامی افراد حداقل یک بار نام آن را شنیده اند و با کارایی دستگاه سانترال آشنایی دارند اما دستگاه به صورت تخصصی نیازمند یادگیری است که گروه فنی مهندسی ارتباط از طریق آموزش سانترال به صورت حضوری و غیر حضوری با سطوح گوناگون مبتدی تا پیشرفته وظیفه خود را به عنوان نمایندگی پاناسونیک پیش می برد.

آموزش سانترال پاناسونیک

 

یادگیری هر چیزی در ابتدا نیازمند علاقه و پشتکار است، سخت کوشی و تلاش برای فهم بهتر و کارایی هر علمی از خصایصی است که هر فردی برای پیشرفت نیازمند آن خواهد بود. هم چنین برای شخصی که در جایگاه آموزنده قرار می گیرد تسلط کامل در مورد تک به تک قطعات بکار رفته نیز از دیگر نکاتی است که باید در نظر گرفت. اساتید گروه فنی مهندسی ارتباط در واقع کارشناسان فنی بسیار زبده ای هستند که با کسب تجربه در مرور زمان توانسته اند به حد بالایی از دانش فنی پاناسونیک برسند. کار با تمامی قطعات سیستم های مخابراتی و مطالعه تمامی مقالات علمی که در این زمینه منتشر شده است نیز تاثیر بسیار زیادی در نحوه انتقال علم دارد.

 

آموزش غیر حضوری سانترال

 

در هنگام استفاده از تلفن سانترال ممکن است هزاران سوال پیش آید که تمامی آنها جوابی منطقی خواهد داشت. برای اطلاع از این پاسخ ها می توانید در جلسات غیر حضوری ثبت نام نمائید و با مطالعه بسته های از راه دور و مشاهده ویدئو آموزش سانترال از راه دور دانش خود را افزایش دهید. مدل دستگاه اهمیتی ندارد و آموزش کار با سانترال کم ظرفیت تا مدل های بسیار پیشرفته مانند KX-TDE600 و یا KX-NS500 را می توانید در این بسته های آموزشی بیابید و پیشرفت کنید. این آموزشات به صورت غیر حضوری است و حتی در صورت برخورد مشکل می توانید با برقراری تماس و مطرح نمودن پرسش خود مسائل به وجود آمده را حل نمائید.

آموزش سانترال پاناسونیک

نمایندگی پاناسونیک به شما این اطمینان را می دهد تا با مشاهده کلیپ آموزش سانترال کارشناس فنی سانترال خود خواهید شد و دوستانی که در شهرستان حضور دارند نیز می توانند به راحتی تغییرات لازمه را در سانترال خود اعمال کنند آموزش نصب کارت ارتقا، برنامه ریزی دقیق هر خط داخلی و شهری و بسیاری از امکانات دیگر را در این فیلم آموزشی سانترال می توان مشاهده نمود.

 

آموزش حضوری سانترال

 

جلسات آموزشی به صورت خصوصی و گروهی به صورت کاملا پیشرفته برگزار می شود. موضوعات مطرح شده در جلسات یکسان است اما در جلسات خصوصی تمرکز برای آنچه که فرد خواهان کسب دانش است بیشتر است و با قدرت بیشتری به آن پرداخته خواهد شد. وجود کلاس هایی در رده های مختلف علمی به گونه ای برگزار می شود که فرد از ابتدا به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای با تک تک چیپ ها و قطعات برقی و مخابراتی آشنا شود. آموزش نحوه کار هر دستگاه و آموزش سیم ها و چند زوجی ها، پست مخابراتی، سیم کشی پست مخابراتی، کابل کشی، داکت کشی، نصب کارت بر روی سانترال، برنامه ریزی هر داخلی، برنامه ریزی سانترال با تلفن، برنامه ریزی سانترال با کامپیوتر، اتصال کابل آمفونل، فعال سازی لایسنس در سانترال، برقرار کردن و فعال کردن سرویس VIOP، فعال کردن سرویس SIP، معرفی کارت های موجود در بازار و کارایی آنها و بسیاری از موارد دیگر از جمله سر فصل هایی است که در این جلسات بیان می شود. اطمینان صددرصدی در مورد یادگیری مطالب و بیان موارد به بیانی ساده که قابل فهم باشد از ویژگی های بارزی است که در جلسات رعایت می شود.

آموزش سانترال پاناسونیک

شاید در نگاه اول دستگاه سانترال سیستمی به نظر برسد که با پشتیبانی از تعداد محدودی خط شهری برقراری تماس شهری را به صورت گروهی برای تلفن های متصل به آن سهولت می بخشد اما با مطالعه کارایی سانترال و ویژگی های آن تمایل برای افزایش علم و دانش این سیستم در فرد استفاده کننده ارتقا می یابد. وجود کد سانترال به عنوان عاملی حیاتی در سیستم های نرم افزاری مرکز تلفن به مجموعه کمک می کند تا متناسب با نیاز خود از امکانات نا محدود سیستم اتوماسیون استفاده کند. گروه بندی داخلی های سانترال، تنظیم تایمر در تلفن سانترال، نحوه آزاد سازی صفر در تلفن ها، نحوه اتصال به پیغام گیر و… از حداقل ویژگیهایی است که به صورت اعدادی خاص (کد) در سیستم تعریف شده است

آموزش سانترال پاناسونیک

گروه فنی مهندسی ارتباط با آموزش تمامی موارد فوق ابهاماتی که ممکن است در هنگام استفاده به وجود آید را در جلسات آموزشی خود پیش خواهد برد و با ارائه گواهینامه ای معتبر در پایان جلسات فرد را برای اشتغال در این زمینه نیز آماده می کند. در برخی موارد نیز با توجه به قابلیت های فرد پیشنهاد همکاری داده خواهد شد که در صورت موافقت، همکاری به صورت حرفه ای آغاز خواهد شد و فرد پس از اتمام جلسات آموزش سانترال پاناسونیک به صورت کاملا حرفه ای وارد بازار کار خواهد شد.