نمایشگر OLED مدل EZ1000 پاناسونیک ارسال شده توسط: منصور صالح بروجردی        ارسال شده در تاریخ: چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۶:۰۰

درست مصادف با مراسم CES 2016، شرکت پاناسونیک اقدام به تولید نمایشگر OLED خود تحت عنوان سری EZ1000 کرد که البته می توان این نمایشگر OLED پاناسونیک را از پرچم داران تلویزیون OLED در جهان و در سال جاری میلادی دانست. با وبسایت گروه فنی مهندسی ارتباط نماینده فروش سانترال پاناسونیک همراه باشید…

 

پاناسونیک با تولید این نمایشگر در ابعاد ۷۷ اینچ، توانایی های خود را در تولید این نوع از مانیتورها به رخ رقبای خود کشیده است. جالب اینجا است که این کمپانی ژاپنی علاوه بر انتشار مشخصات فنی نمایشگر OLED خود در رسانه ها، از تولید این محصول در کنفرانس رسمی این کمپانی در فرانکفورت نیز پرده برداری کرده است.

 

نمایشگر OLED

 

امکانات نمایشگر OLED مدل EZ1000

ازجمله ویژگی های قابل توجه این صفحه نمایش OLED پاناسونیک می توان به امکان سینک شدن (هماهنگی) با کدک های معتبر بین المللی نظیر HLG و HDR 10، بهره مندی از سیستم Dynamic Blade و دارا بودن پردازنده قدرتمند Studio Colour HCX2 اشاره کرد. Hollywood Cinema Experience نام فرمتی است که تولید رنگ ها و نمایش آن ها را در این نمایشگر به عهده دارد و از طرفی دیگر سامانه هایی نظیر Hybrid Log Gamma و همینطور کنترل بیشتر رنگ ها در Blu-Ray از سایر توانمندی های این تلویزیون به حساب می آیند.

 

با توجه به اطلاع رسانی های گسترده پاناسونیک در خصوص این محصول جدیدش، متاسفانه تنها مطلبی که از آن هنوز هیچ صحبتی را مطرح نکرده است، بحث قیمت نمایشگر OLED مدل EZ1000 است.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.