مشارکت پاناسونیک برای تامین انرژی ارسال شده توسط: منصور صالح بروجردی        ارسال شده در تاریخ: دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۴:۳۹

شرکت اریکسون در حاشیه کنفرانس جهانی موبایل بارسلون از امضای تفاهم نامه ای با مشارکت پاناسونیک برای تامین انرژی بصورت هوشمند برای شرکت های موبایل و اپراتورهای مخابراتی خبر داد. با وبسایت فروش تلفن پاناسونیک همراه باشید…

 

پاناسونیک و اریکسون در پروژه EaaS مشارکت می کنند

 

چشم انداز فنی پروژه با مشارکت پاناسونیک برای تامین انرژی

پروژه موصوف موسوم به (EaaS (Energy as a Service یا همان “انرژی بعنوان یک سرویس” بوده و به منزله یک راهکار جامع برای تامین انرژی بصورت پایدار و هوشمندانه برای سرویس دهندگان موبایل، آنتن های مخابراتی و سایر موارد مربوط می شود. این پروژه با مشارکت پاناسونیک برای تامین انرژی فرآیندی نوین جهت بررسی و حفظ زیرساخت های انرژی تجهیزات مخابراتی است. این سرویس با بررسی های مبتنی بر ابرداده ها، باتری های ذخیره کننده لیتیوم یونی و نیز نرم افزارهای مدیریت و کنترل انرژی ارائه می گردد.

 

سرویس EaaS که با اقدام کمپانی اریکسون و نیز مشارکت پاناسونیک برای تامین انرژی ایستگاه های مخابراتی است، هزینه مواردی از قبیل انرژی و همینطور سایر منابع موسسات و شرکت های مخابراتی را نزول می بخشد و صرفه جویی حدودا ۲۰ درصدی را برای آنها به همراه دارد که عمده دلیل آن ماندگاری بیشتر باتری ها و هزینه کاهش یافته بررسی ها و نگهداری های گفته شده است. البته به دنبال ماندگاری بیشتر تجهیزات، تعویض قطعات هم کاهش داشته که در حفاظت از محیط زیست نیز تاثیرات مثبتی خواهد گذاشت.

 

مدیریت واحد “راه کارهای تجاری” کمپانی ژاپنی پاناسونیک، آقای “جیم دویل” در خصوص مشارکت پاناسونیک برای تامین انرژی پایگاه های مخابراتی گفته است: بسیار خوشحالیم که به امضای این تفاهم نامه با اریکسون دست یافته ایم. این طرح قابلیت آن را دارد تا انرژی پایدار را بعنوان یک سرویس که منجر به کاهش هزینه های نگهداری سامانه های تامین انرژی و افزایش طول عمر آنها خواهد بود، به مخاطبان خود (اعم از شرکت ها و مشتریانشان) عرضه کند و در نهایت آنچه که روشن است تعامل بسیار خوبی است که ما با اریکسون برای انجام پروژه هایی از این دست داریم.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.