رشد سود صنعت خودرو در برنامه پاناسونیک ارسال شده توسط: منصور صالح بروجردی        ارسال شده در تاریخ: یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۹:۵۳

شرکت ژاپنی پاناسونیک قصد دارد تا با توسعه فعالیت ها و مشارکت هایی که با خودروسازان دارد، سود سالانه خود را از فعالیت در این مقوله به میزان ۲۰ درصد افزایش دهد. این مطلب را اخیرا یکی از مسئولین این کمپانی اعلام کرده است. با وبسایت گروه فنی مهندسی ارتباط نماینده خدمات دستگاه سانترال پاناسونیک و تعمیرات تلفن سانترال همراه باشید تا بر چگونگی رشد سود صنعت خودرو در برنامه پاناسونیک مروری داشته باشیم.

 

رشد سود صنعت خودرو در برنامه پاناسونیک

 

رشد سود صنعت خودرو در برنامه پاناسونیک چگونه محقق خواهد شد؟

کمپانی بزرگ پاناسونیک بر حسب مطالعاتی که کارشناسان آن انجام داده اند، رشد ۲۰ درصدی را در سود عملیاتی خود (از ۲۷۷ میلیارد ین به ۳۳۹ میلیارد ین) البته تا مارس سال ۲۰۱۸ انتظار می کشد. این در حالی است که خبرگزاری رویترز حدودا ۳۴۶ میلیارد ین برای رشد سود صنعت خودرو در برنامه پاناسونیک پیش بینی کرده است. این کمپانی ژاپنی که با عزمی راسخ وارد بازار صنعت خودرو شده است، از قبل نیز تصمیماتی نظیر خرید سهام شرکت اسپانیایی تولید آینه های خودرو (فیکوسا) و همینطور سرمایه گذاری بالغ بر ۵ میلیارد دلار برای کارخانه گیگافکتوری که با همکاری شرکت تسلا، رو به رونق است را گرفته و این موارد در رشد سود صنعت خودرو در برنامه پاناسونیک حضور دارند.

 

کازوهیرو تسوگا از مدیران اجرایی پاناسونیک است و ۵ سال قبل با رسیدن به این مقام، این شرکت ژاپنی را از رکود چندین وقته خود در بازار خارج کرد. یکی از راهکارهای وی برای خروج از بحران مذکور، تغییر و توسعه زمینه های کاری پاناسونیک بود و همین رشد سود صنعت خودرو در برنامه پاناسونیک هم یکی از دست آوردهای تسوگا از شروع فعالیت پاناسونیک در خودروسازی بوده است. رشد سود صنعت خودرو در برنامه پاناسونیک ، این شرکت ژاپنی را امیدوار ساخته است تا رکورد فروش قسمت صنعتی و خودروسازی خود را تا انتهای سال مالی به میزان ۲٫۶۶ تریلیون ین برساند که در مقایسه با همین بازه زمانی در سال گذشته ۱۰% افزایش خواهد داشت. ذکر این نکته خالی از اهمیت نیست که این امر با شروع عرضه سامانه های سرگرمی و اطلاع رسانی اتومبیل ها در کنار سیستم های ایمنی و کنترلی و همینطور آینه های هوشمند جدید خودروها محقق می گردد.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.