تبلت هیبریدی Toughbook CF-33 پاناسونیک ارسال شده توسط: منصور صالح بروجردی        ارسال شده در تاریخ: یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۰:۲۵

چند روز پیش شرکت پاناسونیک در کنفرانس جهانی موبایل از Toughbook جدید خود که از سری هیبریدی (دو در یک) می باشد رونمایی کرد. تبلت هیبریدی Toughbook CF-33 پاناسونیک با بهره مندی از ویندوز ۱۰ و صفحه نمایشی ۱۲ اینچی، دارای Aspect Ratio (نسبت تصویر) ۳:۲ می باشد. با وبسایت گروه فنی مهندسی ارتباط، نماینده سانترال پاناسونیک همراه باشید…

 

تبلت هیبریدی Toughbook CF-33 پاناسونیک

 

مشخصات فنی تبلت هیبریدی Toughbook CF-33 پاناسونیک

این تبلت پاناسونیک دارای Resolution (گستردگی تصویر) QHD بوده که این یعنی در هر اینچ از صفحه نمایش ۱۲ اینچی تعداد ۲۱۶ پیکسل گنجانده شده است. روشنایی تصویر تبلت هیبریدی Toughbook CF-33 پاناسونیک ۱۲۰۰ نیت است که با توجه به کاربرد این تبلت در فضاهای سخت کاری، قابلیت آن را دارد تا شخص استفاده کننده به آسانی بتواند مطالعه اطلاعات خود را در زیر نور مستقیم آفتاب انجام دهد. از سایر نکات مربوط به نمایشگر این تبلت می توان به پشتیبانی از ۱۰ لمس همزمان حتی با وجود دست کش اشاره کرد.

 

Toughbook CF-33 پاناسونیک

 

تبلت هیبریدی Toughbook CF-33 پاناسونیک با استفاده از استاندارد IP55 در حالتی که فقط بصورت یک تبلت باشد وزنی معادل ۱٫۵ کیلوگرم داشته و اگر آن را به داک کیبوردش متصل کنیم (حالت لپ تاپ) وزنی ۲٫۷ کیلوگرمی خواهد داشت. پردازنده این تبلت پاناسونیک Intel Core بوده و در دو طرف تبلت دوربین های ۲ و ۸ مگاپیکسلی تعبیه شده است. پشتیبانی از فناوری ارتباطی ۴G و همینطور سیستم عامل Hello از دیگر ویژگی های این محصول جدید کمپانی پاناسونیک می باشد.

 

بنا بر اطلاعاتی که منتشر شده، قیمت تبلت هیبریدی Toughbook CF-33 پاناسونیک نزدیک به ۳۴۹۹ دلار و در حالت لپ تاپ (ترکیب تبلت و داک کیبورد) چیزی نزدیک به ۴۰۹۹ دلار ارزش خواهد داشت.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.