برنامه جامع پاناسونیک برای صنعت خودروسازی ارسال شده توسط: منصور صالح بروجردی        ارسال شده در تاریخ: دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۱:۰۶

کمپانی بزرگ پاناسونیک که تا کنون بعنوان تولیدکننده بزرگ لوازم خانگی، صوتی و تصویری و نیز تجهیزات مخابراتی و اداری نظیر دستگاه سانترال، تلفن سانترال، انواع تلفن رومیزی و تلفن بیسیم بوده است و البته همکاری هایی نیز در بخش های گوناگون از جمله خودروسازی داشته، هم اکنون تصمیم دارد تا به واسطه خرید قسمت عمده ای از سهام یک کمپانی تولیدی تجهیزات خودرو، در امر تولید قطعات خودرویی نیز جایگاه خود را توسعه دهد. با وبسایت گروه فنی مهندسی ارتباط با برنامه جامع پاناسونیک برای صنعت خودروسازی همراه باشید.

 

پاناسونیک و تولید قطعات خودرو

 

همان گونه که گفته شد، برنامه جامع پاناسونیک برای صنعت خودروسازی به دنبال آن است تا با خرید بخش مهم و قابل توجهی از سهام یک تولیدکننده قطعات خودرو در کشور اسپانیا با نام “فیکوسا”، جایگاه پاناسونیک را در امر خودرو سازی به چیزی بیشتر از آنچه که تا کنون در حد تامین کننده باتری اتومبیل های الکتریکی محدود شده بود، ارتقا دهد. “رویترز” در این خصوص گزارش داده که در برنامه جامع پاناسونیک برای صنعت خودروسازی قرار است که شرکت پاناسونیک چیزی بیش از ۲۰ درصد سهام شرکت اسپانیایی “فیکوسا” را که از تامین کنندگان سیستم های ایمنی و نیز آینه های مدرن است، به سهام پیشین خود در این شرکت اضافه کرده تا در کل سهامی ۶۹ درصدی را در این کمپانی داشته باشد.

 

جزییات برنامه جامع پاناسونیک برای صنعت خودروسازی

توافق موصوف که از موارد برنامه جامع پاناسونیک می باشد و بخشی از یک پروژه صنعتی برای ساخت اتومبیل های لوکس و گران قیمت به شمار می آید، در ماه آوریل نهایی خواهد شد. این تصمیم پاناسونیک مطابق است با آنچه که تا کنون سایر فعالان عرصه تکنولوژی از جمله اپل و گوگل برای وارد کردن سرمایه خود در این صنعت داشته اند. بخش “سیستم های صنعتی و تولیدات خودرویی پاناسونیک” که در سطح جهان شعبه های زیادی دارد معتقد است که در سال ۲۰۱۹ میلادی، درآمد جهانی پاناسونیک از صنعت خودروسازی به ۱۸ میلیارد دلار برسد. البته مواردی مانند تولید سامانه های اطلاعاتی / ارتباطی و نیز ساخت سیستم های سرگرمی هم در این درآمد سهمی خواهند داشت که از اجزای غیرقابل چشم پوشی در خودروهای لوکس نیز می باشند.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.