آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس در دست فاکسفان ارسال شده توسط: منصور صالح بروجردی        ارسال شده در تاریخ: پنج شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۱:۱۲

بر اساس اطلاعات منتشر شده از منابع کمپانی فاکسفان، اپل تولید نسخه های جدید پرچم دار آینده خود یعنی آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس را برای سال جاری میلادی به این کمپانی تایوانی سفارش داده است. با وبسایت خدمات سانترال پاناسونیک همراه ما باشید…

 

آیفون 8 و آیفون 8 پلاس

 

اپل تولید آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس را به فاکسفان سفارش داده است

همانطور که به اطلاع رسید، گزارشات وبلاگ چینی Micgadget که از کانال های اطلاع رسانی کمپانی تایوانی فاکسفان می باشد، حکایت از آن دارد که کمپانی اپل ساخت و مونتاژ گوشی های آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس را به تولیدی فاکسفان برای سال ۲۰۱۷ سفارش داده است و آنطور هم که مشخص است هر دوی این مدل ها به پنل اولد مجهز هستند. جالب است بدانید که آنچه که تا کنون از آیفون جدید اپل منتشر شده بود، اینگونه نشان می داد که اپل در نظر دارد تا آیفون جدید را در سه نسخه به بازار عرضه کند که عبارت بودند از: آیفون ۷ اس، آیفون ۷ اس پلاس و آیفون ۸؛ اما هم اکنون خبرهای جدید گویای آن است که عرضه گوشی های جدید اپل تنها با دو مدل آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس همراه خواهد بود و البته این اولین بار است که آنچه که اخبارها می گویند، خلاف آنچه که پیش بینی می شده در خصوص محصولات اپل است.

 

یکی از محققان موسسه KGI به نام “مینگ چی کو” در همین اواخر گزارشی منتشر کرد مبنی بر اینکه کمپانی اپل قصد دارد تا از دو نسخه آیفون با بهره مندی از نمایشگر LCD با ابعاد ۴٫۷ و ۵٫۵ اینچی در کنار آیفون ۸ که به نمایشگر اولد مجهز است، رونمایی کند. این ادعای “مینگ چی کو” با توجه به کمبودهای سامسونگ در تولید پنل اولد، منطقی جلوه می کند تا آنجایی که حتی اپل هم برنامه ریزی گسترده ای را برای استفاده از پنل اولد در سال ۲۰۱۸ دارد.

 

در نهایت از جمله امکاناتی که کارشناسان امر برای آیفون ۸ پیش بینی کرده اند می توان به ادغام حسگر اثر انگشت با صفحه نمایش، تعبیه سامانه تشخیص چهره سه بعدی، حسگر عنبیه، پشتیبانی شارژ بیسیم و حذف کلیدهای فیزیکی اشاره کرد.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.