شرکت راک دارو و خرید سانترال تحت شبکه ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد        ارسال شده در تاریخ: دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۶ | ۱۵:۵۱

برقراری تماس تلفنی با استفاده از خطوط شهری در شرکت هایی با حجم بالا دیگر مقرون به صرفه نیست. با گسترش ارتباطات و پیشرفت تکنولوژی روشهایی خاص و کاملا ساده شروع به پیدایش کرد. پاناسونیک را می توان جزء شرکت های پیشتاز در این زمینه دانست. طراحی سیستم Voip که تحت بستر اینترنت عمل میکند یکی از اولین تحولات در زمینه ارتباطات تلفنی به شمار می رود. کاهش هزینه مکالمات در بین دفاتر یا مجموعه هایی از یک سازمان، استفاده بهینه از کانال های انتقال اطلاعات از حداقل امکانات Voip به حساب می آید. شرکت راک دارو نیز از این قاعده مستثنی نیست.

 

شرکت راک دارو و خرید سانترال تحت شبکه

 

شرکت راک دارو و خرید سانترال تحت شبکه

راک دارو، شرکتی معتبر در زمینه مکمل های غذایی و دارویی است که نمایندگی معتبر برندهای Optimum nutrition و BSN می باشد که بیش از ۳ دفتر در استان تهران دارد. در ارتباط بودن این دفاتر جهت انجام امور مجموعه مسلما امری حیاتی است که روزانه به صورت مستمر صورت می گیرد. راک دارو در دفتر مرکزی خود مجهز به دستگاه سانترال KX-TDA100D بود که برای هماهنگی کارها با برقراری تماس شهری اقدامات لازمه را به دیگر دفاتر خود ابلاغ می نمود. پیشرفت و به روز رسانی یک مجموعه بزرگ یکی از اولویت های هر مدیر به حساب می آید که با استفاده از تکنولوژی روز دنیا هزینه های اضافی خود را کاهش دهد. به همین دلیل با برقراری تماس با نمایندگی پاناسونیک نیاز خود را به شرح زیر بیان نمود:

  • اتصال ۳ دفتر اصلی خود به یکدیگر از طریق اینترنت
  • کاهش هزینه تماس
  • سهولت در برقراری تماس و افزایش سرعت
  • افزایش سطح کیفی مکالمات

 

با مشاوره با واحد فروش پاناسونیک و بیان توضیحات لازمه، دستگاه سانترال تحت شبکه KX-TDE200 و کارت KX-TDE0111 پیشنهاد گردید و برای ۲ دفتر دیگر تلفن پاناسونیک تحت شبکه مدل KX-NT551 پیشنهاد شد که سریعا مورد تایید آن مجموعه محترم قرار گرفت. نصب و راه اندازی سانترال شرکت راک دارو در تاریخ ۸ تیر ماه سال جاری صورت گرفت که با تحویل سیستم و متصل کردن ۳ مجموعه درخواستی به یکدیگر و بر طرف کردن نیاز آنها در همان تاریخ به پایان رسید.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.