حذف صدای پیج سانترال پاناسونیک ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد        ارسال شده در تاریخ: چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶ | ۱۹:۱۵

پاناسونیک برای دستگاه سانترال خود این قابلیت را در نظر گرفته که استفاده کنندگان از تلفن سانترال بتوانند به صورت همزمان چند نفر را پیچ کنند پیج به معنای فراخواندن ویا صدا کردن افراد است. صدای شخص پیج کننده از طریق بلندگوی تلفن سانترال یا دستگاه پیج خارجی که می تواند یک باند و یا اسپیکر نصب شده در محیط هم باشد، پخش می شود. با آموزش حذف صدای پیج سانترال پاناسونیک همراه ما باشید تا در آینده ای نزدیک کارشناس فنی شرکت خود شوید…

در هنگام پیج گروهی و یا حتی فردی، شخص پیج شده می تواند از هر کدام از داخلی های دستگاه به پیج پاسخ دهد و فقط کافیست گوشی تلفن را بردارد. در هنگام فراخوانی برای اطلاع فرد در هنگام  شروع روند اطلاع رسانی، صدای بوقی کوتاه پخش می شود. بعد از فعال سازی برنامه پیج با کد سانترال حذف صدای پیج سانترال پاناسونیک می توان وجود و یا عدم وجود صدای بوق تائید را در هنگام پیج کردن با سیستم پیج خارجی برنامه ریزی کرد.

حذف صدای پیج سانترال پاناسونیک

 

در حالت برنامه ریزی سانترال برای انتخاب فعال بودن صدای بوق تائید Enable و برای انتخاب حالت عدم وجود صدای بوق تائید گزینه Disable را باید انتخاب کرد. این برنامه به صورت پیش فرض در حالت Enable و یا همان فعال بوده و صدای بوق را پخش می کند. هم چنین لازم به ذکر است تمام این روند برنامه ریزی توسط گوشی تلفن سانترال KX-T7730 انجام می شود که باید در JACK01 دستگاه سانترال کم ظرفیت باشد.

برای فعال سازی حذف صدای پیج سانترال پاناسونیک مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

  • وارد حالت برنامه ریزی شوید.
  • کد سانترال “۱۰۶” را وارد کرده.
  • با فشار دادن SP-PHONE وارد حالت انتخاب گزینه شده.
  • برای انتخاب Enable  از کلید  AUTO ANS استفاده کنید.
  • با فشار دادن STORE اطلاعات وارد شده را ذخیره کرده.
  • در انتها با فشار دادن HOLD  از این برنامه خارج شوید.

 

دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 0.31 مگابایت رمز فایل : ertebatgroup.com
عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.