تعویض موزیک پشت خط سانترال ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد        ارسال شده در تاریخ: شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶ | ۲۲:۴۵

با گروه فنی مهندسی ارتباط همراه باشید تا آموزش تعویض موزیک پشت خط سانترال را در مرکز تلفن خود اجرایی نمایید. دستگاه سانترال پاناسونیک به کاربر خود اجازه داده که برای مدتی فرد را در حالت انتظار قرار دهد. علت این انتظار چیست؟ در شرکت ها ممکن است در زمان مکالمه برای امری الزامی بخواهد میز کار خود را ترک و یا در هنگام مکالمه مجبور به پاسخ دهی به مکالمه ای جدید باشد. برای این منظور سیستم هوشمند و بسیار قوی هلد در سانترال طراحی و تعبیه شد.

 

حالت انتظار یا همان هلد سانترال به زمانی اطلاق می شود که فرد پشت خط دیگر صدایی از محیط مجموعه را نشنیده و برای او در این هنگام موزیکی و یا نواختی خاص پخش می شود. این نواخت ها در دستگاه سانترال به صورت پیش فرض تعریف شده است ولی می توانید با دانلود آهنگ انتظار تلفن سانترال موزیک مورد علاقه خود را پخش نمایید. برخی می پرسند چگونه می شود پخش صدا به جای بوق پشت خط سانترال داشته باشند که با استفاده از کد سانترال ۱۱۱ می توان آن را فعال نمود.

تعویض موزیک پشت خط سانترال

برای پخش موزیک هلد یا همان موزیک پشت خط سانترال کافی است که فرد بر روی گوشی خود کلید HOLD را فشار دهید که با تعویض موزیک پشت خط سانترال امکان پذیر است. با انتخاب یکی از موارد در حالت برنامه ریزی، موزیک و متن مورد نظر پخش می شود. یکی دیگر از قابلیت های پاناسونیک برای ارتقاء این برنامه اتصال دستگاه موزیک انتظار یا دستگاه پخش موزیک است. در این دستگاه می توان موزیک یا متن متناسب با نحوه فعالیت شرکت را ضبط کرد و برای فردی که در حالت انتظار قرار دارد پخش نمود. این سه گزینه به شرح زیر است که فقط یکی از آن ها قابل اجرا در دستگاه سانترال است…

حالت Internal

حالت موزیک داخلی که به صورت پیش فرض در خود دستگاه سانترال ذخیره شده است.

حالت External

نصب دستگاه خارجی به سانترال برای پخش رادیو، صدای ضبط شده و یا پخش موزیک .

حالت Tone

هنگامی که سیستم سانترال در حالت تن باشد برای شخصی که پشت خط است به فاصله زمانی هر سه ثانیه دو سیگنال فرستاده خواهد شد که به فرد اعلام می کند که پشت خط است و ما بین این فاصله زمانی سه ثانیه ای صدایی پخش نخواهد شد.

برای فعال سازی تعویض موزیک پشت خط سانترال مراحل زیر را انجام دهید:

  • وارد حالت برنامه ریزی شوید.
  • کد سانترال  “۱۱۱” را وارد کنید.
  • با فشار دادن  SP-PHONE وارد حالت انتخاب گزینه شوید.
  • با کمک گرفتن از کلید AUTO ANS گزینه مورد نظر را انتخاب کنید.
  • با STORE اطلاعات وارد شده را ذخیره خواهد شد.
  • با استفاده از کلید HOLD از این برنامه خارج شوید.

 

 

دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 0.30 مگابایت رمز فایل : ertebatgroup.com
عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.