برنامه ریزی کلید انتقال تماس در سانترال ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد        ارسال شده در تاریخ: سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ | ۲۳:۲۵

تلفن دیجیتال سانترال مجهز به کلیدی با عنوان FWD/ DND است که توسط آن می توان تماس های ورودی را مدیریت و بهینه سازی کرد. این عملیات با توجه به برنامه ریزی اعمال شده روی دستگاه قابل استفاده است. با برنامه ریزی کلید انتقال تماس در سانترال کم ظرفیت می توان مشخص کرد که نحوه فوروارد تماس به چه نحوی باشد. می توان توسط کد سانترال ۱۱۲ روشن شدن و یا خاموش بودن این  نشان دهنده را تعیین کرد.

برنامه ریزی کلید انتقال تماس در سانترال

 

این کلید به دو صورت DND و FWD بر روی تلفن سانترال نمایش پیدا می کند. کارایی این کلید برای انتقال مکالمه یا ورود به حالت استراحت است که در صورتی که این کد فعال باشد و تلفن در در حالت  FWDباشد (انتقال تماس به داخلی و یا خط شهری دیگر) به آهستگی و اگر در حالت DND (مزاحم نشوید) باشد بسیار آهسته چشمک خواهد زد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلید DND می توانید مقاله لطفا مزاحم نشوید در سانترال را مطالعه نمایید و دید بازتری نسبت به این موضوع پیدا کنید. این دکمه با نمایشگری کوچک در تمامی تلفن های هیبرید و دیجیتال تعبیه شده و فقط جای دهی آن در تلفن متفاوت است.

پیش فرض این برنامه به صورت Enable می باشد. برای استفاده از حالت فعال این برنامه باید تلفن را در حالت FWD و یا DND قرار داد که برای استفاده از برنامه مزاحم نشوید نیاز به فعال سازی کد سانترال ۶۰۹ است.

برای فعال نمودن برنامه ریزی کلید انتقال تماس در سانترال عملیات زیر را انجام دهید…

  • وارد حالت برنامه ریزی شوید.
  • کد سانترال ۱۱۲ را وارد کنید.
  • با فشار دادن SP-PHONE وارد حالت انتخاب گزینه خواهید شد.
  • با کلید  AUTO ANS گزینه مورد نظر را انتخاب کرده.
  • با STORE اطلاعات وارد شده را ذخیره خواهد شد.
  • با استفاده از کلید HOLD از این برنامه خارج شوید.
دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 0.30 مگابایت رمز فایل : ertebatgroup.com
عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.