انتقال تماس در تلفن آنالوگ سانترال ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد        ارسال شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ | ۱۹:۵۸

سانترال کم ظرفیت سیستمی دو کاربرده است که در اصطلاح به آن هایبرید گویند. پشتیبانی از دو نوع تلفن هایبرید و آنالوگ گواهی بر این موضوع است. به دلیل هایبرید بودن این سیستم، از تلفن آنالوگ (تلفن های معمولی) نیز می توان استفاده کرد.یکی از راه های انتقال تماس در تلفن آنالوگ سانترال پاناسونیک استفاده از دکمه فلش است با توجه به اینکه گوشی های رومیزی در انواع مختلفی هستند و کارایی های گوناگونی دارند اما بیشتر این گوشی ها از حداقل تجهیزات و امکانات برخوردار هستند مانند کلید HOLD  و FLASH . با انتقال تماس در تلفن آنالوگ سانترال کم ظرفیت همراه ما باشید…

 

هر کلیدی در تلفن سانترال عملکردی مختلف و گوناگون داشته که کارایی آن در حالت برنامه ریزی و حالت عادی متفاوت است. از کلید فلش بیشتر برای قطع و وصل کردن خط شهری استفاده می شود که در سانترال از کلید فلش برای انتقال تماس و یا وصل کردن خط شهری به داخلی های دیگر استفاده میشود. در این کد سانترال مشخص می شود که این قطع و وصل شدن خط شهری و یا انتقال تماس در تلفن آنالوگ سانترال به چه شکلی باشد.

 

انتقال تماس در تلفن آنالوگ سانترال کم ظرفیت

 

کارایی این برنامه برای گوشی هایی است که دارای کلید FLASH  هستند. و با انتخاب یکی از دو حالت زیر می توان این برنامه را اجرا نمود. برای فعال سازی MODE1  باید ابتدا کد سانترال “۴۱۸” را فعال کرده باشید. در این برنامه در حالت پیش فرض در حالت MODE1  قرار دارد.

نحوه عملکرد کلید FLASH  در حالت Mode1

 

در این حالت با فشردن کلید FLASH ، خط شهری با توجه به مدت زمانی که در برنامه “۴۱۸” فعال شده است قطع و وصل می شود.

نحوه عملکرد کلید FLASH  در حالت Mode2

 

در این حالت از زمانی که FLASH فشار داده می شود خط قطع شده و به محض این که انگشت از روی کلید فلش بر داشته شود این کار ادامه دارد. در بعضی از خطوط شهری برای اینکه عمل FLASH در حالت Mode2 انجام بگیرد مدت زمان قطع خط شهری باید بیشتر از ۹۰۰ میلی ثانیه باشد.

برای استفاده از انتقال تماس در تلفن آنالوگ سانترال کم ظرفیت مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید…

 

وارد حالت برنامه ریزی شوید.

کد سانترال “۱۱۰” را وارد کرده.

با فشار دادن SP-PHONE وارد حالت انتخاب گزینه شوید.

سپس با فشار دادن AUTO ANS گزینه مورد نظر را انتخاب کنید.

با STORE  اطلاعات وارد شده ذخیره می شود.

با فشردن HOLD از این برنامه خارج شوید.

دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 0.31 مگابایت رمز فایل : ertebatgroup.com
عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.