آموزش نحوه تغییر سرویس شیفت سانترال ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد        ارسال شده در تاریخ: دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ | ۲۲:۰۱

در سانترال پاناسونیک برای بهبود روند کیفی تماس ها و افزایش بهره وری شرکت ساعت کاری قابل تقسیم به سه بخش روز، شب و نهار است. با این برنامه می توان تماس های دریافتی را کنترل کرد. در آموزش نحوه تغییر سرویس شیفت سانترال به چگونگی این تنظیمات می پردازیم. شیفت های ذکر شده همان طور که از اسمشان مشخص است برای تنظیم سانترال در مواقعی است که افراد قادر به پاسخگویی تماس هستند یا خیر.

شیفت روز به هنگامی گفته می شود که ساعت کاری شرکت بوده و فرد پاسخگو پشت میز خود است، شیفت شب به زمانی اتلاق می شود که شرکت تعطیل بوده و ساعت کاری به پایان رسیده و شیفت نهار بیانگر ساعت نهاری افراد است که فرد در شرکت است اما پاسخگو تلفن نیست که در این هنگام فرد تماس گیرنده می تواند پیغام بگذارد. توسط این برنامه نحوه تغییراین سرویس پاسخگویی تماس مشخص می شود که به طور دستی و یا اتوماتیک توسط مرکز تلفن تغییر پیدا کند.

برای ثبت پیغام در مرکز تلفن پاناسونیک دو روش ممکن است، اتصال یک تلفن بی سیم پاناسونیک به یکی از داخلی ها که با محدودیت خاص خود در مدت زمان ضبط پیغام مواجه هستیم و یا اتصال دستگاه صندوق صوتی به سانترال. تمامی برنامه های سیستم در هر شیفت کاملا مجزا تعریف می شوند. در آموزش نحوه تغییر سرویس شیفت در سانترال در صورتی که تغییر سرویس شیفت به صورت اتوماتیک انتخاب شده باشد، برای تنظیم ساعات شیفت های روز/ شب/ نهار در روزهای مختلف هفته ،از کد سانترال “۰۰۷” استفاده می شود.

آموزش نحوه تغییر سرویس شیفت سانترال

 

در کد سانترال “۰۰۶” تعیین می شود که شیفت های مختلف کاری مرکز تلفن پاناسونیک به طور دستی و با وارد کردن کد دستی تغییر کنند و یا به طور اتوماتیک از روی ساعات مختلفی که قبلا توسط برنامه “۰۰۰” تعریف و تعیین شده اند تغییر یابند. این برنامه به صورت پیش فرض دستی یا  Manual قابل تغییر است. برای آموزش نحوه تنظیم ساعت دستگاه می توانید به صفحه آموزش دستگاه سانترال کم ظرفیت پاناسونیک مراجعه نمایید…

در آموزش نحوه تغییر سرویس شیفت سانترال مراحل زیر را انجام دهید:

  • وارد حالت برنامه ریزی شوید
  • کد برنامه “۰۰۶” را وارد کرده
  • سپس SP- PHONE را فشار دهید
  •  دراین زمان عبارت Mode Change بر روی صفحه تلفن KX-T7730 ظاهر می شود.
  •  یکی از عبارتهای  Man(حالت دستی) و یا Auto (حالت اتوماتیک) به صورت چشمک زن دیده خواهد شد.
  • یکی از گزینه ها را می توان انتخاب نمود.
  • پس از انتخاب گزینه مورد نظر با فشار دادن STORE اطلاعات وارد شده، ذخیره خواهد شد.
  •  با استفاده از کلید HOLD از برنامه ریزی سانترال می توان خارج شد.
دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 0.30 مگابایت رمز فایل : ertebatgroup.com
عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.