آموزش ذخیره نام دفتر تلفن سانترال ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد        ارسال شده در تاریخ: چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ | ۲۲:۵۲

قابلیت های دستگاه سانترال پاناسونیک قابل شمارش نیست و متناسب با نیاز هر مجموعه امکانی خاص را فراهم کرده، پاناسونیک این سیستم های ارتباطی را به گونه طراحی نموده که حتی بروز رسانی های جدید نرم افزاری را بتوان با استفاده از اینترنت بر روی مرکز تلفن نصب و آن را ارتقاء داد. شاید یکی از ابتدایی ترین کاربرد های کد سانترال ذخیره نام بر روی شماره مورد نظر در دستگاه است که این امکان در تلفن های همراه نیز وجود دارد. در این مقاله به آموزش ذخیره نام دفتر تلفن سانترال می پردازیم که در هنگام تماس نام شخص نمایان شود. کد تنظیماتی این برنامه ۰۱۱ می باشد.

 

بعد از آموزش ذخیره نام دفتر تلفن سانترال خود می توانید در صورت دریافت تماس در تلفن های دارای صفحه نمایشگر نام ذخیره شده را مشاهده کنید. از کاربرد های این برنامه به افزایش سرعت شناسایی افراد اشاره داشت که این امر همواره مورد استفاده است به همان ترتیبی که در تلفن های شخصی خود از این ویژگی استفاده می کنیم. برای فعال نمودن این برنامه ، لازم است که ابتدا شماره افراد در مرکز تلفن ذخیره کنید. در کد سانترال “۰۰۱” آموزش ثبت شماره در سانترال کم ظرفیت اشاره شده و قابل دسترسی است.

 

از برنامه های مشابه این برنامه می توان به کد سانترال “۳۰۱” اشاره داشت که توسط این کد سانترال می توان کلاس کار برای شماره های ذخیره شده تعیین نمود که در آموزش های آتی بیان خواهد شد. لازم به ذکر است که اجرا تمامی برنامه کاربردی توسط تلفن اپراتوری یا همان گوشی تلفن KX-T7730 صورت می گیرد که باید به JACK 01  دستگاه سانترال کم ظرفیت متصل شود. برای اطمینان از این اتصال باید به دستگاه مراجعه کرده و سیم متصل شده را بررسی کنید.

 

آموزش ذخیره نام دفتر تلفن سانترال

 

برای آموزش ذخیره نام دفتر تلفن سانترال مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

  • وارد حالت برنامه ریزی شوید.
  • کد برنامه  “۰۱۱” را وارد کنید.
  • با فشار دادن SP-PHONE وارد حالت انتخاب گزینه خواهید شد.
  • با کلید AUTO ANS گزینه مورد نظر را انتخاب کنید.
  • توسط  STORE  اطلاعات وارد شده ذخیره می شود.
  • با کلید HOLD  می توانید از این برنامه خارج شوید.
دانلود با لینک مستقیم حجم فایل : 0.32 مگابایت رمز فایل : ertebatgroup.com
عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.