تعریف دکمه های DSS – بخش اول ارسال شده توسط: منصور صالح بروجردی        ارسال شده در تاریخ: سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۱:۵۷

در بخش اول این مقاله به آموزش نحوه تعریف شماره های داخلی بر روی دکمه های DSS تلفن های پاناسونیک می پردازیم. از جمله سوالات همیشگی مشتریان محترم، نحوه تعریف دکمه های DSS (دسترسی سریع) است و اینکه چطور می شود تلفنی را که در اتاق دیگر در حال زنگ خوردن است پاسخ داد؟

 

دکمه DSS

 

از جمله راهکارهای این امر، تعریف شماره های داخلی بر روی دکمه های دسترسی سریع است. به همین منظور نخست دکمه Program و بعد DSS مورد نظری که قرار است داخلی بر روی آن تعریف شود را فشار داده و سپس عدد 1 را وارد می کنیم. اکنون شماره داخلی را شماره گیری کرده و در پایان دکمه Auto Dial یا Store را می فشاریم.

 

حالا خواهید دید که هنگام زنگ خوردن داخلی مورد نظر، چراغ دکمه DSS در وضعیت چشمک زن بوده و شما با فشار آن دکمه قادر خواهید بود به آن داخلی پاسخ دهید. همچنین جهت برقراری تماس داخلی و یا انتقال (Transfer) کردن مکالمه، نیازی به گرفتن شماره داخلی نبوده و تنها با فشردن دکمه دسترسی سریع مورد نظر، تماس برقرار است. توجه داشته باشید که این روش برای تلفن های دیجیتال و هیبرید پاناسونیک قابل استفاده می باشد.

 

در بخش بعدی همین مقاله به آموزش نحوه تعریف شماره های خطوط شهری بر روی دکمه های دسترسی سریع می پردازیم.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.