آموزش نصب کارت کالر آیدی سانترال ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد        ارسال شده در تاریخ: یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ | ۲۱:۰۵

دستگاه سانترال پاناسونیک محصولی ارتباطی است که با کمک آن می توان با کیفیت ترین مکالمات را تجربه کرد و یا با استفاده از آن می توان مدیریتی بسیار عالی را در درست گرفت. نام این محصول و کاربرد های آن به گوش هیچ کس ناآشنا و جدید نیست، اما عدم شناخت کافی از قابلیت های آن اکثرا موجب کم لطفی به خود و کاهش سطح کیفی مکالمات می شود. یکی از این روندهای بهبود سازی آموزش نصب کارت کالر آیدی سانترال است که توسط این آموزش سانترال خود می توانید کارشناس فنی مجموعه باشید.

آموزش نصب کارت کالر آیدی سانترال

گروه فنی مهندسی ارتباط به عنوان نمایندگی پاناسونیک همواره تلاش کرده تا با نشر مطالبی آموزشی ابهامات و یا سوءتفاهم هایی که در هنگام استفاده از این محصول رخ می دهد را نشر دهد و یا حتی با آگاهی سازی افراد بتواند سهمی در بهبود روند مکالمات و ارتباطات تلفنی داشته باشد. یکی از این ابهاماتی که وجود دارد عدم توانایی سانترال در نمایش شماره تلفن فرد تماس گیرنده است. در پاسخ به این موضوع، این سوال قابل عرض است که تکنولوژی بسیار سهل و آسان نمایش شماره تماس که قابلیتی پیش فرض بر روی تمامی سیستم های مخابراتی است را آیا پاناسونیک قادر به پیاده سازی آن نیست؟

اگر کمی با دقت به این ابهام بنگریم متوجه تناقضی بزرگ خواهیم شد که یک شرکت توانسته در تلفن ثابت امکان برقراری تماس اینترنتی را فراهم سازد اما از نمایش شماره تماس گیرنده معذور است. پس از شنیدن این جمله، قطعا خنده ای بی اراده بر لبان شما ظاهر می شود که معنای آن تکذیب این تفکر اشتباه است. کارت کالرآیدی در تمامی مدل ها به صورت کارتی جداگانه طراحی شده (مگر مدلهایی خاص) که هر شرکتی متناسب با اهداف سازمانی خود از آن بهره می گیرد. به طور مثال مجموعه ای که تمامی گوشی های نصب شده در آن بدون صفحه نمایشگر هستند پس قطعا به کارت CALLER ID نیازی ندارد.

آموزش نصب کارت کالر آیدی سانترال

محل نصب کارت کالرآیدی دستگاه سانترال KX-TES824

اگر در دستگاه شما قابلیت نمایش شماره تماس گیرنده وجود ندارد می توانید با استعلام قیمت کارت دستگاه سانترال از نمایندگی های معتبر و تهیه آن از ویژگی بسیار خوب سانترال استفاده کنید. پس از تهیه کارت باید مراحل نصب را با دقت و احتیاط کامل انجام دهید و در ابتدایی ترین مرحله دستگاه را از برق جدا کنید. پس از جدا سازی از برق، قاب روی آن را باز کنید در سمت چپ دستگاه ۳ فضای خالی با نام های SLOT1، SLOT2 و SLOT3 را قابل مشاهده است. ۳ فضا در نظر گرفته شده برای این کارت است که با نصب آن امکان نمایش بر روی ۸خط شهری موجود فراهم می شود.

آموزش نصب کارت کالر آیدی سانترال

کارت CALLER ID با سایزی کوچک به راحتی در فضا محیا شده نصب می شود. در سری کم ظرفیت در صورت نصب صحیح در اسلات ها بدون انجام هیچ گونه برنامه ریزی می توان در هنگام دریافت تماس، شماره فرد تماس گیرنده را مشاهده نمایید. آموزش طریقه جا زدن کارت کالرآیدی در سانترال کم ظرفیت را می توانید در بخش ویدئوهای آموزشی ملاحظه کنید.

دقت داشته باشید که با آموزش نصب کارت کالر آیدی سانترال خود می توانید کارشناس فنی سانترال شوید به شرط آنکه تمامی نکات بیان شده را به دقت رعایت نمایید.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.