شناخت کارت دیزا ارسال شده توسط: منصور صالح بروجردی        ارسال شده در تاریخ: چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ | ۱۶:۲۰

نام دیگر کارت دیزا، اوپراتور گویا می باشد و کار آن ارائه یک سری اطلاعات شرکتی مثل اعلام شماره داخلی ها به تماس گیرنده است.

 

کارت دیزا

 

ویژگی های استفاده از کارت دیزا

  • زمانی که شخصی با شماره شرکتی شما تماس می گیرد و پیغامی توسط کارت دیزا برایش پخش می شود، باعث می شود که فرد راحت تر به داخلی مورد نظر متصل شده و رضایت بیشتری در این خصوص داشته باشد.
  • نیاز به نیروی انسانی متعدد را برای پاسخگویی به تلفن ها حذف کرده که در پی آن هزینه مربوطه به بهره گیری از نیروی انسانی کاهش پیدا می کند.
  • فرد تماس گیرنده با شماره های شرکتی با راهنمایی های اوپراتور گویا، سریع تر به داخلی مورد نظر متصل می شود. پس در زمان فرد تماس گیرنده هم صرفه جویی شده است.

 

دیگر آموزش های ما را دنبال نمایید…

 

تفاوت کارت دیزا در دستگاه سانترال کم ظرفیت و  پرظرفیت

در دستگاه های سانترال کم ظرفیت به طور پیش فرض یک دیزا همراه با یک کانال لحاظ گردیده اما در شرکت هایی که تعداد تماس بالا می باشد، کارت دیزا دیگری در دستگاه سانترال نصب می کنند و ترافیک تماس را ارتقا می دهند. استعداد دستگاه های سانترال کم ظرفیت برای کارت دیزا، بیش از ۲ کانال نیست و این در حالی است که در دستگاه های سانترال پرظرفیت به طور پیش فرض دو دیزا تعبیه شده است که امکان افزایش ترافیک مکالمات تا ۱۲ تماس در لحظه را دارا هستند.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.